Дім Садиба

Як правильно прати пуховик, щоб не зіпсувати

Пуховик — це не дешева річ, тому йому потрібен правильний догляд, щоб він слугував довше та мав гарний вигляд. Існують певні правила чистки та прання пуховика. Особливу увагу приділіть рекомендаціям виробника, що зазначені на етикетці.

Що потрібно зробити перед пранням

Обов’язково зніміть з пуховика хутро, капюшон та пояс. Якщо на ньому є якась металева фурнітура, яка не знімається, потрібно загорнути її у тканину та гарно зафіксувати, щоб не полиняло.

Щіткою з господарським милом пройдіться по всіх брудних місцях, не забудьте про манжети рукавів з обох боків, комірці та низ куртки. Від жирних плям допоможе засіб, яким миєте посуд. Плями від тонального крему можна прибрати за допомогою медичного спирту.

При сильних забрудненнях, спробуйте замочити виріб на декілька годин в миючому засобі. Застебніть всі блискавки, кишені та виверніть пуховик на виворіт.

Як прати 

Для пуховика обирайте рідкі засоби для прання, бо порошок залишає розводи. Температурний режим не має перевищувати 30 градусів.

Режим прання має бути делікатним, для пухових ковдр або ручним, а віджим ставте на максимум.

Використовуйте 3-4 тенісних м’яча, щоб пух всередині не збився в одному місці.

Кожен пуховик періть по одному, без додавання зайвих речей, виріб повинен вільно рухатися у пральній машинці. До більш об’ємних виробів додавайте невеликий рушник.

Як сушити 

Сушити виріб потрібно одразу, інакше пух може звалятися та попріти або з’являться жовтуваті плями. При зазначенні на етикетці, що сушка дозволена, можна сушити виріб в машинці з м’ячами на протязі 2 годин.

На свіжому повітрі сушити можна лише вертикально, вивернувши його на лице та повісивши на вішалку. Іноді потрібно струшувати та вивертати на виворіт. Щойно куртка висохне, збийте її, наче подушку або знову покладіть в пральну машину з м’ячами та прокрутіть на центрифузі.

Дата публікації: 21.01.2022 img Поділитися