Сім'я Стосунки

Сім помилок, після яких ти перестаєш цікавити чоловіка…

Мало справити враження на чоловіка, треба потім примудритися чоловіка не розчарувати і не втратити. Але, на жаль, жінка починає робити помилки, які призводять до охолодження чоловічих почуттів і втрати до неї інтересу.

Що ж ти робиш не так?

1. У твоїй мові багато негативу

Він переважає над позитивом. Ти незадоволена всім: політикою, начальником, сусідкою, спекою, зливою. Ти постійно в присутності чоловіка бурчиш і скаржишся. Ясно, що тобі хочеться розуміння, співчуття і підтримки, але ти перетворюєш чоловіка в непросихаючу жилетку. Тобі б на його місці таке сподобалося?

2. Надто опікуєшся чоловіком

Ти перетворюєшся на його другу матір. Але мама у нього вже є, тепер потрібна улюблена жінка. А ти старанно по кілька разів на день перевіряєш чи тепло він одягнений, чи не промочив ноги, чи не болить у нього горло… А голова не болить? Ти навіть рішення намагаєшся за нього приймати, бо думаєш, що він сам не впорається. Твої нескінченні поради не припиняються навіть після того, коли чоловік ввічливо каже, що знає, як йому вчинити. Такою поведінкою ти позбавляєш його повітря. Він починає задихатися відразу, як тільки тебе бачить. Схоже, ти у нього виробила новий умовний рефлекс.

3. Ти захопилася роллю маленької дівчинки

Чоловікові подобається відчувати себе сильним і важливим поруч з жінкою, але не другим татом ж! Від твоєї постійної безпорадності, необхідності давати поради, щось за тебе вирішувати чоловік втомлюється, як від дуже важкої роботи. Але роботу можна виконати і забути. Робота має кінець, а твоє ниття – ні. Те, що є нескінченним і вимотуючим, дуже хочеться скоріше кинути, в даному випадку для нього – це ти.

4. Ти занадто розслабилася у стосунках, дозволивши собі показувати свої найгірші сторони

Але такими нас навіть власні батьки не сприймають, постійно кажучи, що потрібно бути м’якшими і добрішими. Так чому ти думаєш, що тебе буде любити чужий чоловік?

5. З чарівною і привабливою жінки ти перетворилася в контролюючий орган

Ти контролюєш, де твій чоловік. Куди і з ким він пішов. Вимагаєш докладний звіт про проведений вільний час або банально влаштовуєш стеження. Ти краще за нього знаєш, що йому з’їсти на сніданок, чи можна посидіти в барі з друзями, чи варто дивитися футбол. Він повинен постійно перед тобою звітувати і виправдовувати, як перед суворим керівництвом. Але він давно вийшов з віку маленького хлопчика. І зробив це, повір, з радістю.

6. Ти стала нав’язливою

Звичайно, тобі хочеться більше часу проводити з коханим, частіше і довше спілкуватися, але йому потрібно мати свій вільний час, яким тільки він може розпоряджатися. А ти, як липучка, що не відпускаєш його від себе. Клеїшся, не даєш вільно і кроку ступити, переслідуєш, а то і тягнеш назад, заважаючи чоловікові працювати, вчитися, пізнавати світ. А з липучкою що хочеться зробити? Правильно, відірвати і викинути, та, і більше про неї не згадувати.

7. Ти розслабилася і стала носити те, що зручно, а не те, що красиво

Пам’ятаєш, чого тебе вчила мама: «Хоч тремти, але форс тримай».

А ти закинула підбори, сукні та штани по фігурі. На зміну їм прийшли безформні балахони, штани-кюлоти, розтягнуті светри і тапочки, всякі там кеди, кросівки, балетки. Загалом, ти і сама прекрасно знаєш, що носити зручно, але в дзеркало при цьому краще не дивитися.

Красиві зачіски змінила на зручні, перетягнуті гумкою хвостики. Ти більше не «морочитися» з приводу красивих заколок, стрічок. Якщо волосся коротке, то про укладку теж більше не переживаєш. Розчесала й добре. Живенько і добре думаєш?

Так ти на себе в дзеркало можеш і не дивитися, а чоловік тобою милуватися змушений щодня, щогодини, щомиті. Яке тут терпіння витримає? Які найромантичніші почуття не охолонуть?

Стосунки з чоловіком – це бій. Якщо втратиш пильність і розслабишся – програєш.

За матеріалами

Дата публікації: 07.09.2021 img Поділитися