Життєві історії Сім'я

Найбожевільніші вчинки заради кохання

Кохання штовхає людину на героїзм, безумство і навіть злочини. А також на встановлення своєрідних рекордів.

ПІШКИ ДО КОХАНОЇ

Жив собі у Касабланці молодий француз Паскаль Вільде. Жив, працював – одне слово, на життя вистачало. Але треба ж було йому закохатися у Вікторію Цинні, яка приїхала в Марокко відпочивати. Насолодившись теплими вітрами Атлантики, прекрасна італійка повернулася в рідний Рим і розпочала роботу.

А ось Паскаль засумував. Минуло зовсім небагато часу, і він звільнився з роботи, запхнув до кишені скромні заощадження, зібрав пожитки до сумки, перекинув її через плече й попрямував у… вічне місто. Пішки!

Пройшов Паскаль з легким серцем берегом океану до Танжера, переправився через Гібралтар, пересік Іспанію… Потім зосталися за спиною Піренеї. Дорогою молодий чоловік завернув у місто дитинства Ліон, а від нього в Рим – близенько. Загалом Вільде прокрокував більш як 2 700 кілометрів, зносивши в дорозі вісім пар туфель. Вікторія не могла не оцінити героїчного походу палкого француза і, певна річ, погодилася на шлюб!

КРОКУСИ У… ГНОЮ

Щоб точно і ясно розповісти про свої почуття, здавалося б, досить сказати „Я тебе кохаю”. Одначе деякі закохані не вдовольняються традиційними словами й шукають більш оригінальні способи освідчитися.

Так, приміром, лондонський клерк Алан Марголіс не пошкодував заощаджень на те, щоб про його кохання щодві хвилини впродовж чотирьох годин оголошували на електричному табло новин, розташованому на гамірному Піккаділлі.

Англієць Джон Тренфілд витратив на вираження своїх почуттів ще більше часу – цілих шість місяців. Він вставав о четвертій ранку і, доки його кохана, що жила через дорогу, спала, висаджував на галявинці перед її будинком крокуси, прикриваючи їх… звичайним гноєм. Зате того дня, коли Джон вирішив освідчитися, він подарував Лілі непересічний доказ своєї вірності – тисячу квітучих крокусів!

ПОВІТРЯНЕ КОХАННЯ

А ось у Сан-Паулу молодий чоловік, якого звали Жоакін, завоював серце обраниці на ім’я Роза дещо в інший спосіб, але також „квітковий”. З борту вертольота він скинув на її дім 100 кілограмів троянд. Однак пізніше з’ясувалося, що для матеріального забезпечення цієї романтичної операції йому довелося вчинити… два пограбування.

„Авіазізнання в коханні” стають дедалі популярнішими. Приміром, римський інженер Джакомо Етторе вирішив відзначитися, освідчившись із запаморочливої висоти. Він винайняв легкий літак, який півтори години тягав по небу над столицею транспарант із пристрасним зізнанням „Франческо, я тебе кохаю!”.

Зробити це, як з’ясувалося, було не складно. Приватна авіафірма „Аліталіка” вже певний час пропонує всім охочим виступати з повітряними зізнаннями. Найчастіше клієнти просять пронести в небесах тексти із сентиментальним змістом, хоча коштує двадцятихвилинна демонстрація почуттів із літака недешево.

А МОЛОДЯТКА… ГОЛЕНЬКІ

Як правило, ті, хто любить встановлювати рекорди, висловлюючи свої палкі почуття, навіть досягнувши мети, не зупиняються на досягнутому і продовжують дивувати своїх незрівнянних обраниць…

Вінчання у церкві? Але… це надто буденно. І французькі молодята Шанталь Лекашер та Ліонель Лябюссьєр, члени всесвітнього братства натуристів, не поступилися своїми принципами. На церемонію одруження, що проходила на березі моря, наречена з’явилася тільки в білих туфлях, а наречений – з білою квіткою у шевелюрі.

„Мер”, якого обрали присутні на церемонії натуристи шляхом голосування, також не підвів. Його убір складався тільки з широкої триколірної стрічки, яку носять справжні отці французьких міст. Нудистському весіллю Шанталь і Ліонеля передувала, щоправда, законна реєстрація шлюбу.

Дата публікації: 18.09.2018 img Поділитися