Сім'я Стосунки

Щоб у сім’ї було менше конфліктів, заведіть Книгу скарг

У чоловіків та жінок чимало взаємних претензій, тільки вони не завжди висловлюють їх уголос. А от якби кожна сім’я завела Книгу взаємних скарг і пропозицій, конфліктів стало би набагато менше.

ЖІНКА ПИТАЄ, ЧОЛОВІК ВІДПОВІДАЄ

У сексі чоловіки вкрай одноманітні. Засвоїли один сценарій та одну позицію – і експлуатують її 20 років. Невже не зрозуміло, як це нудно?

– Найобізнаніші з нас у курсі, що любов – це не просто так, нею потрібно займатися. Себто дбайливо вибудовувати стосунки, і ці зусилля повернуться сторицею темною нічкою…

Накидайтеся на жінок, як звір, у непередбачених місцях, даруйте мільйони червоних троянд і вряди-годи презентуйте дорогі дрібнички…

Але повірте, ми втомлюємося. Від роботи, від родини, від футболу та пива. Як справедливо помітив Висоцький, “…здесь за день так накувыркаешься, прийдешь домой – там ты сидишь”.

Чому вони усі до одного, знявши ввечері шкарпетки, акуратно кладуть їх на підлогу поруч з ліжком?

– Нам узагалі дивно, що в групі запропонованих питань немає пункту про кришку на унітазі, яку ЗАВЖДИ нам пригадують разом із злощасними шкарпетками.

Половина жінок обурюється з приводу того, що ми її не опускаємо, а друга – через те, що не піднімаємо. Боже мій, які це дрібниці порівняно зі станом української економіки.

ЧОЛОВІК ЗАПИТУЄ, ЖІНКА ВІДПОВІДАЄ

Чому жінки завжди питають у нас “Ти мене любиш?” і “Про що ти зараз думаєш?”, якщо відповіді на ці запитання вам давно відомі (“Угу” і “Ні про що”)?

– Тому що ми сподіваємося на диво і замість “угу” й “ні про що” хочемо почути щось на кшталт: “Так, я дуже сильно тебе кохаю, люба!

І саме зараз я згадую, як прекрасно підкреслювало твою тонку талію плаття в дрібну квіточку того дня (а це була субота), коли ми познайомилися.

До речі, твоя хусточка кольору спілої вишні чудово відтіняла бездонну глибину твоїх очей”.

Звичайно, ми, жінки, могли дати спокій вашій чоловічій нездатності вимовити цей нехитрий текст, але… Може, хоч комусь з нас поталанить?..

Чому вам не вистачає того, що ми заробляємо?

– Тому що ви мало заробляєте. Хоча… Може, дружина навіть Білла Гейтса з цього приводу пиляє. Уявляєте собі: приходить він додому, а дружина йому: “Ах ти сякий-такий, гроші на якусь дурню вивалив, а я просила купити Паризьку оперу!”

Вона набридла мені своїми криками “Пішли до загсу!”. Чого їй не вистачає, я і без папірця вважаю її своєю дружиною?

– Дама, яку довго не запрошують до загсу, стає роздратованою, нервовою і закомплексованою. Тому що це пристойно і престижно – вийти ЗАМІЖ.

Якщо ви підкреслюєте, що “штамп” для вас не має жодного значення, чому б його не поставити? У загсі черги? Немає їх там… І папірців потрібно заповнювати не так уже й багато. Скажіть чесно, вам просто приємно тримати подругу в підвішеному стані.

Чому наші трюмо і поличка у ванній завалені вашими тінями, кремами, лосьйонами, спреями і мазями з написом “Вечірній крем для лівої повіки для жінок у віці від 29 до 31 року”?

– Перепрошуємо, а навіщо взагалі тоді потрібна ця поличка, якщо туди не ставити креми? Може, ви хочете туди поставити фотографію Усика на рингу?

Заспокойтеся: креми у ванній лежать тому, що там ще є дзеркало й освітлення гарне. А коли ми вийдемо з ванної, нафарбовані, напшикані й у легенькому халатику, ви замовкнете. Хоча б на одну ніч…

 

Дата публікації: 08.06.2018 img Поділитися