Дім Садиба

Що вибрати: кавоварку чи кавомашину?

Що вибрати: кавоварку чи кавомашину?

Сучасній сім’ї кавомашина або кавоварка просто необхідні. Але якому з пристроїв надати перевагу? Щоб відповісти на питання, потрібно знати всі відмінності між технікою. Для цього варто детально розібратися з конструкцією кожної з них. Ідеться про домашні моделі, а не професійні.

Можливості кавоварки

Така техніка потребує безпосередньої участі людини:

  • потрібно приготувати порцію меленої кави;
  • закласти її в спеціальний резервуар;
  • натиснути відповідну кнопку;
  • встановити міцність напою вручну або автоматично (в залежності від функціональності).

Таким чином, пристрій потребує доволі багато дій, які можна порівняти з використанням звичайного електрочайника. Тобто кавоварка не є автономним варіантом.

Можливості кавомашини

На відміну від попереднього пристрою, кавомашина більш автономна. Достатньо лише завантажити інгредієнти напою і натиснути кнопку. Все інше зробить сам апарат. Насиченість смаку буде найбільш високою: він не порівняється зі смаком зі звичайної кавоварки. Є можливість вибирати тип напою (лате, капучіно, еспресо та ін.).

Сучасні моделі мають електронний спосіб керування, а інгредієнти завантажуються один раз на декілька днів. Це дуже зручний пристрій, який не займає багато простору на кухні. Автоматичне приготування кави — саме те, до чого прагне більшість користувачів. Таку можливість здатна забезпечити саме кавомашина. Вартість пристрою напряму залежить від набору функцій та виробника.

Дата публікації: 02.04.2020 img Поділитися