Город Садиба

Три натуральні добрива, які підвищують врожай помідорів

Гарний врожай починається із здорової розсади. А щоб розсада помідорів була міцною, треба знати, як правильно за нею доглядати. У цьому матеріалі ми розповімо при три натуральні добрива для томатів.

Підживлення помідорів банановими шкірками

Таке добриво треба вносити перед пересаджуванням і пікіруванням помідорів.  Потрібно кілька свіжих бананових шкірок помити, дрібно порізати і викласти на дно контейнера, вкрите шаром ґрунту. На шкірки висипати решту ґрунту, а тоді висаджувати розсаду.  Поступово шкірка буде розкладатися і стане органічним добривом для помідорів. Окрім того, під час розкладання шкірка виділяє тепло і сприяє кращому розвитку кореневої системи. Тому розсада швидко адаптується після пересадження і продовжує рости.

Підживлення томатів картопляним відваром

Для того, щоб розсада добре розвивалася, раз на тиждень можна підгодовувати її картопляним відваром. Для цього картоплю помити, залити водою, зварити. Через 20 хвилин після закипання рідину злити й охолодити. До готового відвару можна додати краплю йому – це піде помідорам тільки на користь.

Підживлення помідорів настоєм цибулиння

Настій лушпиння цибулі – чудoвий засіб для розсади! Він і підживлює, і захищає від хвороб, і відлякує шкідників. Для приготування відвару треба 1 скл. лушпиння залити 2 скл. води. Суміш довести до кипіння і залишити настоюватись на дві доби. Пeрeд використанням розчин процідити і розвести в 10 скл. води. Розсаду поливати настоєм раз на тиждень. Також ним можна обприскувати рослини при перших ознаках захворювання або шкідників. У такому разі у настій додати трохи рідкого мила.

Дата публікації: 14.05.2020 img Поділитися