Вазони Садиба

Вазони бояться протягу

Не варто купувати рослини, виставлені у квітковому магазині біля вхідних дверей. За різниці температур на вулиці і в кімнаті хоча б у 3 градуси і різкому русі повітря рослини можуть замерзнути.

Багато кімнатних рослин бояться протягів. Коли температура на вулиці не відрізняється від кімнатної, хвилюватися нічого. Але за різниці температур хоча б у 3 градуси і різкому русі повітря рослини можуть замерзнути.

Через перепад температур не можна ставити рослини в зимовий період біля вхідних дверей, де вони загинуть через холодне повітря, яке заходить у дім.

Коли в кімнаті відчинені і двері, і вікно, а температура поза кімнатою нижча, ніж усередині, утворюються зустрічні потоки повітря, які часто призводять до загибелі рослин. Тому не слід розміщувати рослини на прямій лінії між дверима і вікнами.

Інше небезпечне з точки зору протягів місце – підвіконня, тому що в рамах вікна можуть бути щілини. Якщо на підвіконні ростуть ніжні рослини, дуже важливо утеплювати вікна.

Не варто купувати рослини, виставлені у квітковому магазині біля вхідних дверей. А купуючи вазон у холодну пору року, перед виходом з магазину ретельно його упакуйте, загорнувши мінімум у два шари паперу.

Дата публікації: 31.12.2016 img Поділитися