Відпочинок Сім'я

Що подарувати татові на Новий рік

Подарунок на Новий рік татові не обов’язково повинен бути дорогим і розкішним, адже головне – не подарунок, а увага. Будь-який презент – це, в першу чергу, можливість показати свою любов, турботу і участь.

Мабуть, синові підбирати новорічний подарунок батькові легше: найчастіше у них спільні інтереси, хобі і навіть погляди на життя хоч у чомусь та збігаються. Для дівчаток же це, як правило, головний біль.

Більшості дівчат важко мати справу з електронними або технічними пристроями, якими цікавляться їхні батьки. Порівнювати технічні характеристики, аналізувати відгуки і радитися з консультантами – те ще завданнячко.

Але ж подарунок на Новий рік і не обов’язково повинен бути корисним. Можна порадувати тата подарунком цікавим. Можна подарувати йому:

  • сертифікат на майстер-клас – щоб він спробував щось новеньке, наприклад, водіння легендарного мотоцикла Harley-Davidson;
  • подарунок-враження – наприклад, політ на дельтаплані або прогулянку на яхті;
  • щось приємне і з користю для здоров’я – похід до сауни або на сеанс масажу;
  • організувати йому тест-драйв на крутому автомобілі.

Що купити татові на Новий рік – перевірені ідеї подарунків

Якщо тато за натурою надмірно консервативний і любитель дорікнути дітворі словами: “Вам би лише гроші витрачати” – на допомогу прийдуть ідеї для подарунків на Новий рік, що перевірені роками.

І нехай вас не бентежить “міщанство” або удавана неоригінальність подібних подарунків: люди за натурою своєю різні, і когось зайва оригінальність подарунка щиро бентежить і заважає їм насолодитися. Тому є певна раціональність у тому, щоб купити батькові на Новий рік:

  • чоловічий аксесуар: пояс, краватку, запонки або горезвісні шкарпетки – щонайменше, такий подарунок точно не залишиться незатребуваним, і тато буде його носити;
  • набір чоловічої косметики: чоловіки, може, і не такі модники, як прекрасна стать, але теж охоче користуються правильно підібраними кремами або парфумерією;
  • приємні чоловічі дрібниці з якісних матеріалів: гаманець, чохол для ключів від машини, портфель для документів – це ще й показник статусу, тому вони завжди добре підійдуть в якості подарунка.

Якщо у батька є машина, то для авто майже завжди потрібні якісь гаджети або автоаксесуари. Наприклад, якщо тато любить каву і багато часу проводить за кермом, то відмінним вибором може стати термокружка в машину для кави або чаю.

Чим здивувати тата на Новий рік 2022?

Приємний сюрприз на Новий рік – наприклад, тур на уїк-енд в Карпати для всієї родини – практично стовідсоткова гарантія гарного настрою дорогого батька.

Так, з організацією і плануванням спільного дозвілля доведеться повозитися, але всі зусилля окупить щира посмішка на обличчі улюбленого батька. А час, проведений разом із рідними, буде приємним подарунком і для самого дарувальника, тому що пам’ять про ці хвилини – безцінна.

Джерело

Читайте також:

Дата публікації: 22.12.2021 img Поділитися