Що можна і не можна дарувати на рік Тигра 2022: рекомендації астрологів

Астрологи розповіли що можна подарувати на Новий рік 2022, щоб задобрити головний символ року.

До Нового року залишилося не так багато часу. Щоб не бігати по магазинах перед святом в пошуках презенту, слід заздалегідь купити всі подарунки для рідних.

За східним календарем 2022 буде роком Синього Водяного Тигра. Щоб рік пройшов вдало, подарунки на Новий рік потрібно вибирати не тільки з урахуванням уподобань рідної людини. Презент також повинен задобрити символ 2022 року. Розповідаємо, якими подарунками можна задобрити Тигра, а які його розсердять.

Що подарувати на Новий рік 2022 дружині або дівчині

Найкращим подарунком для коханої в цьому році стануть годинник або прикраси з коштовностями. Тигр неодмінно оцінить таку розкіш. Добрими подарунками з точки зору астрології також будуть букет, сумочка, романтична вечеря, товари для хобі.

Що подарувати на Новий рік хлопцеві або чоловікові

Подарунок коханому на Новий рік повинен бути елегантним і красивим, щоб задовольнити Тигра. Це може бути портмоне, запонки, шкіряна сумка, сумка для ноутбука. Відмінними варіантами подарунків також вважається одяг, валіза і товари для захоплень чоловіка.

Що подарувати другу або подрузі на Новий рік

Синій Водяний Тигр високо цінує дружбу, тому подарунок повинен бути щирим і продуманим. Навіть якщо він не буде дорогим, головне щоб він був обраний від душі. Порадуйте близьку людину сертифікатом в улюблений магазин, улюбленим алкоголем, хорошою книгою або незвичайними солодощами.

Що подарувати на Новий рік 2021 / фото pixabay.com

Що не можна дарувати на рік Тигра 2022

Тигр в східній астрології – мудра, горда і вольова тварина. Тигр любить витонченість і розкіш, тому подарунок обов’язково потрібно загорнути в красиву упаковку. Які подарунки можуть розлютити Тигра?

  • Не даруйте парфумерію, особливо якщо у неї різкий запах.
  • Не можна дарувати дешеві або зроблені своїми руками подарунки. Вони можуть розлютити гордий знак.
  • Не порадують Тигра подарунки, які пов’язані зі шкідливими звичками. Не можна дарувати келихи, попільничку, кальян або алкоголь.
  • Тигр не любить доглядати за своєю шерстю, тому не варто дарувати гребінці.
  • Не варто дарувати рушники, носові хустки і посуд – такі речі дратують Тигра.

Джерело

Читайте також:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook