Відпочинок Сім'я

Чоловіки-мерзотники за знаками Зодіаку. Цікавий погляд!

Представляємо вашій увазі жіночий погляд на те, які чоловіки мерзотники згідно з їх знаком Зодіаку. Одразу попереджаємо, що характеристика неприємна. Особливо нервовим чоловікам читати не рекомендується! Давайте сприймати цей гороскоп на жартівливий, а ніяк не серйозно.

Овен

Мерзотник Овен він не тільки за гороскопом баран, але він і в житті повний баран. Вміє тільки напролом. Упертість, зведена до непристойних розмірів. А в поєднанні з агресивністю виходить гримучий коктейль, який постійно загрожує вибухнути і потопити всіх, хто має необережність перебувати поблизу.

Своєї волі немає, але чужій теж не піддається, все, на що він здатний, так це битися своєї баранячою головою об стіну. Цим мерзотникам невтямки, що стіну можна обійти або, на худий кінець, пошукати двері…

Сам про себе цей мерзотник думає, що він представник вимираючого різновиду чоловіків під назвою «справжній мужик», тому вважає зайвим стежити за своїм зовнішнім виглядом, приймати душ і користуватися дезодорантом, про існування останнього він, здається, навіть не здогадується. Якщо Ви вибрали мерзотника Овна собі в супутники, то приготуйтеся чистити йому вуха і стригти нігті як малолітньому сину, тому що сам він ніколи цим не займеться. Уявляючи себе брутальним і привабливим, буде висміювати усю чоловічу особину, яка відвідує перукаря частіше разу на пів року. Саме такі хлопці вважають, що якщо чоловік купує ароматичні свічки, значить, він завсідник гей-клубів.

Всі чоловіки-Овни з задоволенням тиняються по пивничках разом з друзями. І навіть найбільш махровий гомофоб без всяких коливань почне впадати в сентименти в їх суспільстві, коли нап’ється. По правді кажучи, Ви самі переконаєтеся, що перед Вами елементарний приклад латентного гомосексуалізму: адже з іншими хлопцями Ваш обранець обіймається і цілується набагато частіше, ніж з Вами.

Гроші довіряти Овнам категорично не можна, все проп’ють, програють, посадять, і самі не помітять, як і де. Вам доведеться видавати їм потроху на кишенькові витрати, як дітям у школу, інакше ризикуєте залишитися без коштів. Ці мерзотники скнари ще ті.

Припустимо, до нещастя, ви примудрилися залишитися наодинці з Овном в закритому просторі. В такому випадку краще всього посміхатися якомога дурніше і кивати через певні проміжки часу, адже рота розкрити він Вам, швидше за все, не дасть, балакучий до остраху. Так і буде годинами говорити про себе коханого або про свої проблеми, розповість Вам всю таємницю своєї сімейки, все про своє здоров’я, кар’єру, своїх спортивних досягненнях і все це буде литися з нього нескінченним потоком.

Його старання завоювати Ваше розташування скидаються на поведінку горили. А хіба Вам не підлестить, що Вас розбудили в три години ранку і Ви повинні споглядати його порослу фізіономію, яка стирчить у вікні Вашої спальні на п’ятому поверсі? Особливо якщо в цей момент Ви розважаєте гостя чоловічої статі, стовідсоткового гетеросексуала?

Запам’ятайте: якщо він веде себе скромно, значить, просто завдання досить складне, і йому необхідно сильно напружувати свої лобові частки. Скоро це пройде, і він знову перетвориться в галасливого і буйного мужлана, який чухає свою промежину. Вам завжди слід показувати лагідну жіночність Вашої натури, щоб не вразити його чоловіче самолюбство і не сполохати.

Якщо Ви кинули його

Він не залишить Вас у спокої, так як йому і в голову не прийде, що Ви знехтували його неймовірним тваринним магнетизмом. Біжіть і не зупиняйтеся. Рано чи пізно він спіткнеться і впаде.

Телець

Якщо раптом Ви мали сумний досвід стосунків з ким-небудь з безнадійних мерзотників (і тут без явної причини на розум приходять: Овен, Скорпіон і Риби), то ніхто краще Тельців не заспокоїть Ваші розхитані нерви. З усією відповідальністю заявляємо, що на даному етапі саме грунтовне занудство або занудна грунтовність здатна залікувати свіжонанесені рани і вселити надію на кращу долю.

Мерзотник Телець це такий татко, який краще за Вас знає, що Вам потрібно, де потрібно і коли потрібно. І спочатку його турбота заворожує і заспокоює, адже так затишно відчути себе захищеною відповідальністю сильного чоловіка, який прийме всі необхідні рішення за Вас.

Але з часом Ви починаєте помічати, що перетворюєтеся в маленьку дівчинку, за яку все вирішує він, Ваш татко-Телець, з усією своєю бичачою безапеляційністю і напором. Ви ризикуєте з роками взагалі перетворитися в ментальне немовля, з яким навіть перестануть розмовляти за непотрібністю. Але це буде потім, а поки можна розслабитися і дозволити принести Вам чашку гарячого зеленого чаю в якості заспокійливого (не розраховуйте на чарку коньяку – не той тип).

Сидіть і слухайте його моралі, адже він Вас попереджав, адже він знав, що так воно і буде, а Ви не послухалися, ось і постраждали від попереднього мерзотника.

І тут, на всяк випадок, ми повинні Вам нагадати, що Тельцями були Гітлер і Ленін. І Ваш Телець, може і не тиран вселенського масштабу, але те, що він тиран, це точно. Тому бійтеся викликати його ревнощі, наслідки можуть бути жахливими.

Виправдовуйтеся хоч до другого пришестя, але раз вже Телець щось вирішив, переконати його неможливо. Словесні погрози, застосування кухонних приладів та іншої електротехніки будуть марні до тих пір, поки тюремне ув’язнення за вбивство не здасться Вам красщим, ніж необхідність миритися з його баранячою впертістю. Однак будьте обережні, зробивши спробу прикінчити Тельця і не довівши її до успішного завершення, Ви ризикуєте все життя терпіти його переслідування. Якщо вже Тельцю що-небудь влізе в голову, Ви ніколи не почуєте, що він відмовився від своєї затії. Телець попре напролом, незважаючи ні на що. Тельця не злякаєш ні тим, що його посадять, ні тим, що його розлюбить мама.

Тут ми можемо дати тільки одну пораду: Вам вдасться зупинити процес стрімкого руйнування свого психічного здоров’я, коли Ви почнете захлинаючись викрикувати божевільні фрази. Тоді Телець змінить свою поведінку і нарешті принесе користь, кинувшись шукати Вам психіатра.

Якщо Ви кинули його

Він буде терпляче чекати, коли Ви усвідомлюєте свою жахливу помилку. Не дочекавшись, Телець продовжить наполегливо чекати бажаного.

Близнюки

Близькі стосунки зовсім не приваблюють мерзотника Близнюка. Годинами перебувати в одному і тому ж суспільстві для нього жахливо обтяжливо. Він задихається від інтимної близькості. Моногамне існування висмоктує з нього всі соки. Загальноприйняті правила здаються йому дурістю. А думка проводити час тільки з Вами однієїю, взагалі лякає його до крайності. Що, якщо Ви зблизитеся? А потім Вам захочеться зазирнути йому глибоко в душу. Він же цього дуже боїться, оскільки сам не цілком уявляє, що там у нього всередині. Б’ємося об заклад – там у нього спочатку чорна діра. Саме з цієї причини він воліє тримати Вас на відстані як просту знайому. Навіть після того, як Ви вийдете за нього заміж.

Втім, для такої поведінки є переконливе виправдання: він одержимий. Ні, не поспішайте викликати заклинателів, які виганяють бісів. Не потрібно ні середньовічних пісень, ні святої води, ні розп’ять. Все набагато гірше. Всередині у мерзотника Близнюка безліч демонів – тьма особистостей, кожну з яких можна вважати повноцінним мерзотником.

Перший – він йде спочатку тому, що йому треба рано лягати спати. Він назавжди затримався в чотирирічному віці, і веде себе, як янголятко, то як нестерпне чортеня – в образі першого він перебуває, коли спить, у вигляді другого – коли не спить. Він приймає всі рішення щодо фінансів, сімейних питань і Ваших відносин. Насправді він верховодить усім, що має значення. У всьому іншому він звичайна чотирирічна дитина, не здатна подбати про себе. Час, проведений у його компанії, нагадує звичайні ігри з чотирирічними, які закінчуються сльозами – Вашими сльозами, викликаними смертельним розчаруванням.

Ймовірно, психіатр поставив би перший діагноз на підставі того, що він не бажає дорослішати і відповідально ставитися до свого життя. Вірно це чи ні, але Перший по природі неповнолітня людина, тому не може бути притягнута до відповідальності ні Вами, ні законом.

Далі йде Другий – абсолютно неймовірний тип. Це продавець уживаних автомобілів. Дуже, дуже хороший продавець. Саме тому Ви і зв’язалися з мерзотником Близнюком. Йому чудово вдається продавати нікому не потрібні речі. Коли ж Ви, дивлячись в обличчя Близнюка, скажете, що не вірите (тут слід заридати) в щирість його почуття до Вас, Другий підскочить з красномовними запевненнями у своїй вірності. І він здасться Вам настільки щирим і переконливим, що Ви тут же повірите йому.

Так, а чи познайомилися Ви з Третім? Третього полюбите. Він заробляє достатньо. Він – серце і душа будь-якої вечірки, де подають подвійний мартіні з горілкою. Він проявляє підвищений інтерес до інших людей, не тільки до Вас. Не більше п’яти хвилин до кожного. Якщо він здається трохи поверхневим, то тільки тому, що такий насправді. «Інші люди» обожнюють Третього і всюди його запрошують, тим самим заохочуючи його бути ще більше захопленим.

А ось Четвертий, навпаки, зовсім не користується популярністю. Він нервовий, неспокійний, і йому завжди хочеться випити чогось міцного. Він завжди з’являється там, де напружена або вибухонебезпечна ситуація, і починає без толку метушитися.

Від П’ятого набагато більше користі. Від прокурорів завжди багато користі. Коли Близнюк відчуває себе загнаним у кут (а Ви вже думаєте, що нарешті-то приперли його до стінки), на виручку приходить П’ятий. Його відрізняє логіка, цинізм і безсердечність. Він здатний змусити Вас зізнатися у скоєнні таких злочинів, про які Ви навіть не чули. На жаль для правосуддя, його безперечний талант служить тільки для переслідування жертви. А якщо говорити про особисті відносини з Близнюком, то жертва завжди Ви.

Останнім і по порядку і за важливістю йде Шостий. Головний чарівник, Вбивця Дракона, Захисник Всесвіту і Зберігач легендарної золотий сфери (тієї самої, до якої приклеєна записка: «Використовувати у випадку повного знищення людства. Щоб врятувати світ, натисніть синю кнопку. Якщо Ви дійсно цього хочете»). Ми, зізнатися, не знаємо, як Шостий здійснить свою місію. Офіційно він вважається відповідальним за заміну лампочок, змінює підноси з льодом і виконує інші нехитрі домашні справи (але ж, безперечно, людина, від якої залежить доля Всесвіту, навряд чи добре розбирається в побутових речах). Крім того, ми підозрюємо, що один з його обов’язків – слухати, коли дружини або подруги хочуть «поговорити».

Отже, тепер Вам відомо, що Ваш мерзотник Близнюк зовсім не відноситься до Вас байдуже: просто Шостий не завжди здатний вирішити Ваші проблеми, оскільки в потрібний момент може перебувати в іншій реальності. Земні труднощі здаються дрібними і незначними, якщо уявити їх десь далеко-далеко. І якого ж штибу можна очікувати від людини по імені Шостий? (Увага: Шостий славиться своєю здатністю переміщатися в просторово-часовому континуумі – і все заради побачень).

Всі ці особистості співпрацюють один з одним. Кожен з них потурає іншим у тому, що стосується непорядної поведінки, підштовхує до божевільних викрутасів, і всі вони з’являються незрозуміло в якому порядку, щоб мучити Вас.

Саме тому, що Близнюк живе в подібному розгардіяші, він постійно змінює свою думку та плани. Те, що він заявляє сьогодні, повністю втратить значення завтра, та й сьогодні мало що буде значити. Вважайте це природним результатом життєвої необхідності, супроводжуючої Близнюка, – адже йому доводиться уживатися з усіма своїми суперечливими натурами. Або ж подібну непостійність можна сприймати як результат його лукавства, лицемірства і брехні. Однак, слава Богу, про деякі речі можна з упевненістю сказати, що вони незмінно притаманні особистості мерзотника Близнюка.

Ось які загальні властивості об’єднують всі разноликі натури Близнюка: вони ніколи не помиляються. Вони ніколи не бувають винні. І вони ніколи-ніколи не затримують свою увагу на чомусь більше п’ятнадцяти хвилин.

Якщо Ви кинули його

Близнюк раптом зрозуміє, що мав до Вас глибоке почуття. І це почуття Ви поранили. Смертельно. Непоправно. Його серце розбите. Його душа розтоптана. Його життя втратило сенс. Як Ви могли так вчинити з ним, Ви… Ви… Як Вас звати, ще раз?

Рак

Дорога матусю!

Сподіваюся, у тебе все добре. У мене все в порядку, але мені дуже хочеться, щоб ти була поруч. Минулі вихідні тягнулися нескінченно довго. Я нещодавно познайомився з дівчиною, яка, по-моєму, подібна до мене. Як і ти, вона дуже гарненька і дуже мила. Я впевнений, що Ви з нею швидко подружитесь, як будинок з вогнем.

Завжди твій люблячий син, Рак.

Що ж, ми і самі не могли б пояснити краще. Ви будинок, вона – полум’я. А тепер відгадайте, хто довше протримається.

Хоча заради справедливості слід сказати, що будь-яка мати любить свого сина і тому потай недолюблює його обраницю. У свою чергу, будь-який син таємно любить матір і любить свою обраницю. Однак кожен хлопчик повинен хоча б з почуття пристойності зображати збентеження, коли матуся розчісує волосся і витирає його фізіономію мереживною носовою хусткою, зробленою її власними руками. А хлопчикові між тим тридцять вісім років.

Втім, ми ж тут ведемо розмову не про дорослого чоловіка, чи не так? Ми обговорюємо Рака. Отже, якщо Ви примудрилися закохатися в такого, – бажаємо Вам удачі. Будемо сподіватися, що стара карга живе в іншому місті. Інакше вона постійно вешталася б десь поблизу, і у Вас не було б жодного шансу. Відносини мерзотника Рака з матір’ю – наріжний камінь його існування. Він так чіпляється за фартух матусі, що порівняно з ним Едіп здається цілком врівноваженим, самостійним суб’єктом, який в ранньому віці пішов з дому і лише випадково згадував про необхідність посилати своїй матінці листівку на день народження.

Рак або ж любить свою матусю до божевілля, і тоді жодній жінці не вдасться вклинитися між ними; або ж ненавидить її утробу і тому має огиду до 56 відсотків населення планети, які можуть народжувати дітей.

Ймовірно, все ж краще, якщо Ваш Рак ближче до другого варіанту, оскільки в такому випадку він настільки огидний, що Ви взагалі ніколи не захочете знаходитися в його товаристві. На жаль, він, швидше за все, стане постійно тертися поруч з цією відьмою і її шабашем, тим самим надавши своїй матусі можливість відстежувати кожен невірний крок. А тепер врахуйте: Ви ніколи не будете досить гарні для її сина. Саме це вона і буде товкмачити йому. А потім ще велить йому передати Вам її думку. Ось це і змушує Рака, як можна довше відтягувати Ваше знайомство з його матусею, і такою поведінкою цього абсолютно безхарактерного типу слід тільки захоплюватися і, зрозуміло, підтримати його рішення.

При зустрічі з Вами матуся Рака буде виділяти мед. Однак якщо Ви дуже-дуже уважно придивіться до бородавки на кінчику її носа, і взагалі всієї її зовнішності, то тут же зрозумієте звідки взявся вираз «сучий син».

Вона щедро покладе Вам на тарілку кілограми кілоджоулів в надії, що Ви розтовстієте так само, як вона. Потім, коли Ви відмовитеся від другої порції, з доброзичливістю запитає, чи немає у Вас нетравлення.

Коли ж Рак вкаже на явне бажання кинутися Вам на допомогу, матуся просверлить його до місця таким пильним поглядом, що у Вас раптом виникне порив заглянути в словник і дізнатися точний зміст слова «буравчик».

Для того, щоб забезпечити Раку тепличні умови існування, на які, на думку матусі Рака, він має право по народженню, вона ніколи не вимагає від нього плати за обслуговування. Тому з часом Рак став отримувати задоволення від самого процесу накопичення грошей. А оскільки божевільна гарпія теж не дуже вітає його амбітні плани і, подорослішавши, він не може домогтися добре оплачуваної роботи (інакше адже Рак випурхне з гнізда), йому довелося перетворитися в неймовірного скнару, щоб накопичити велике багатство.

Якщо Ви кинули його

З криками і сльозами він побіжить до своєї матусі, а та звелить йому зажадати у Вас всі подарунки, які він придбав на її пенсію, – втім, Вам же все одно не потрібна книга «1000 простих кулінарних рецептів», чи не так?

Лев

Як впізнали Лева

Його появі незмінно передує бій барабанів. Якщо Ви пропустили прихід Лева, то завжди знайдете його в самому центрі променів прожектора. Лева не можна не помітити – навіть без двох провідних прожекторів, які показували б на нього з обох боків. Ви також повинні побачити над його головою руку Господа, що виводить в повітрі послання, створене з хмар: «Жінки всього світу! Ось Вам дарунок від Мене. З повагою, Господь Бог. P. S. Дарую його також тим, хто в Мене не вірить».

Де знайти Лева

В будь-якому місці, де є публіка, яка складається хоча б з однієї людини.

Як звернути на себе увагу Лева

Дивіться на нього з благоговінням і подивом, абсолютно щиро вигукуючи: «Боже мій, який же статний і сильний чоловік!», «Ах, як би мені хотілося бути такою ж розумною/меткою/хороброю, як Ви!» та «Ви знаменитий кіноактор, так?» Можна також носити у себе на шиї велике дзеркало і взагалі нічого не говорити.

Перше побачення

Перше побачення принесе цілком приємні враження. Навряд чи Ви встигнете почути всі його розповіді про себе самого, тому вони Вам здадуться досить цікавими. Навіть під час другого побачення, коли Лев стане повторювати їх ще раз, ці історії можна буде слухати без роздратування.

Коли зробити це

Під час третього побачення Вам доведеться щось робити, аби уникнути необхідності знову вислуховувати його біографію, а секс – прекрасний спосіб змусити Лева замовкнути. Зрозуміло, вушні затички або відмова зустрічатися з ним матимуть такий же ефект, але ж виходимо з передумови, що розділяється самим Левом, – що після двох побачень Ви шалено в нього закохалася і життя без нього вже уявити не зможете.

Коли заводити розмову про шлюб

Він сам вирішить, коли Вам захочеться вийти за нього заміж. Будьте готові виголосити, затамувавши подих: «так, я згодна», коли він повідомить Вам місце і дату весілля. Потім, коли Лев покаже потворне мереживне плаття, в яке Вам слід одягтися, вдайте, що Ваші сльози – це сльози радості. І зобразіть захоплену подяку, коли Лев дозволить Вам обрати одну подружку нареченої – додатково до тих шести, яких він уже обрав сам.

Якщо він Вас кинув

Невже заради роботи Ви посміли відмовитись від такого жаданого і обожнюваного місця біля ніг Лева? Невже Ви розмовляли повноцінними розгорнутими речееннями з іншим чоловіком (не важливо, що це брат Вашого коханого)? Невже Ви думаєте інакше, ніж Лев? І невже Ви смієтесь над ним, коли він зовсім не прагне бути кумедним? Що ж, тоді немає нічого дивного. Саме цього і слід було очікувати.

Якщо Ви кинули його

Щоб у Вас з’явилося таке бажання? В реальності такого не може відбутися ні за що і ні за яких обставин.

Діва

Ви коли-небудь замислювалися про те, що коїться в голові серійного вбивці? Дізнатися те, над розгадкою чого б’ється психологія, можна, зустрічаючись з мерзотником Дівою. Раз Ви задалися метою досягти успіху в частині психопатії, Вам слід:

а) із задоволенням повторювати одне і те ж стомлююче завдання, відключивши при цьому мізки;

б) відрізнятися нездоровою увагою до найдрібніших деталей – таких, що для нормальних людей, що живуть повноцінним життям, не представляють ніякого інтересу;

в) бути занадто товстошкірою, щоб не помічати знайомих, які при вигляді Вас переходять на іншу сторону вулиці;

г) складати контрольні таблиці, щоб впевнитися, що всі Ваші погрози Ви наводите у виконання.

Якщо в даний момент Ви закохані в чоловіка, народженого під знаком Діви, і не бажаєте повірити правді (адже він здається таким приємним, спокійним і скромним хлопчиною), тоді загляньте в будь-який детективний роман, де розказано про психа, який вбиває ножем для колки льоду. А тепер спробуйте заперечити, що ніхто з Ваших знайомих не схожий на цього персонажа і перед Вами лише набір тривожних збігів.

Давайте на них і зупинимося, залишивши в стороні громіздкі узагальнення і обтічні формулювання. Для нас першорядне значення мають конкретні деталі. Всі свої дивні звички серійний вбивця Діва придбав у дитинстві. Навіть якщо замінити відривання крил у комах на збирання марок, нічне нетримання сечі на сидіння на голці, а пристрасть до підпалів на нездоровий інтерес до алгебри, Вам все ж доведеться визнати, що схожість досить-таки лякає.

Цей потенційний Бейтс (герой фільму Альфреда Хічкока «Психо») вселяє таку глибоку відразу, що навіть мати Діви постійно підмовляє його брати цукерки у незнайомців і всіляко намагається втратити його у величезних супермаркетах. При певному везінні він піде за її порадою переходити вулицю тільки на червоне світло, і бідоласі вже не доведеться вислуховувати від нього, як правильно розморожувати холодильник.

Доросла людина Діва відчуває труднощі з жінками (до речі, це ще один заяложений доказ, що дозволяє середньостатистичному психопату виправдовувати свою асоціальну поведінку, коли його нарешті зловить огрядний, безперервно курящий детектив-алкоголік). Пронизливий погляд Діви майже відразу ж перетворить Вас у тремтяче вмістилище неврозів. Звичайно, можна займатися сексом і вимкнувши світло, але ж тоді Ви не побачите, як його рука потягнеться під ліжко за ножем для колки льоду.

Безперечно, чоловік Діва вивчить під мікроскопом і Ваші звички. Якщо Ви з тих дівчат, для кого зробити прибирання – значить помахати пилососом посеред вітальні, Ви доведете супутника Діву до божевілля (для цього буде потрібно трохи зусиль). Відбудеться те ж саме і у випадку, якщо Ви, чистячи ванну, потрете її шматком мила і ополоснете душем, – і тут готуйтеся до неприємностей.

Звичайно ж, ми не можемо навіть на хвилину припустити, що Ви потрапите в його перелік здійснених задумів. Хоча подивіться на такий варіант з привабливого боку: в тривалій перспективі стати жертвою вбивці менш болісно, ніж терпіти його безперервне невдоволення. Нездорова увага Діви до гігієни Вашого будинку межує з патологією. Причина подібного ставлення зрозуміла всім, крім жирних слідчих, які розшукують серійних вбивць.

Ставлення Діви до грошей – заборонена тема (тут має розпочатися добре зрежисований шепіт).

Ми дуже згрішимо проти істини, оголосивши Діву скупердяєм. «Скупість», цілком невинне слівце, навіть віддалено не передасть ступінь скнарості цього мерзотника. Його слід вважати жахливим скнарою, здатним красти дріб’язок з шапки сліпця, якщо бідний жебрак нічого не бачить.

Мерзотник Діва дуже трепетно ставиться до своєї готівки і ні за що не візьме її, йдучи з дому. Втім, він охоче дозволить Вам витрачати Ваші власні гроші – як правило, на дорогі костюми, які замінять його колишній, заляпаний кров’ю гардероб, відданий в хімчистку.

Так само як і для всіх огидних рис поведінки, так і для подібних скупердяйских замашок є давнє психологічне пояснення: оскільки «клієнти» не платять йому за роботу, виконувану заради їх же блага, і ні словом не згадують про нього у своїх заповітах, Діва змушений бути жадібним до грошей.

Щоб скоротити цю тривалу історію вбивств зауважимо: єдине, на що Діва охоче витрачає свої та/або Ваші гроші, – це предмети особистого туалету, чистячі засоби для домашньої роботи і, звичайно ж, пекельні ножі для колки льоду.

Якщо Ви кинули його

В глибині душі він буде смертельно уражений. І коли Вам здасться, що Ви позбулися від нього, він наздожене Вас ззаду в супроводі спритних медбратів. Тільки не подумайте, що за спиною він ховає букет квітів – квіти коштують грошей. Ні, за спиною він знову стискає той же проклятий ніж для колки льоду.

Терези

Бідний розгублений мерзотник. Він ні в чому не винен. У сучасному світі життя стає все більш і більш складним, все частіше і частіше доводиться приймати рішення. Ось тепер щоранку необхідно робити вибір між гелем і мусом для укладання волосся. Неймовірний стрес!

Тепер уявіть, в якій напрузі знаходиться мерзотник Терези, коли вирішує, запрошувати Вас на побачення. А раптом, зважившись все-таки на це, він зрозуміє, що насправді любить Вас і захоче побачити знову? А що, якщо наступного разу Ви сподобаєтеся йому ще більше? Тоді йому захочеться бачити Вас постійно. Швидше за все, це спричинить за собою серйозні зобов’язання – такі, як шлюб і діти. Між тим він ще не знає, куди везти сім’ю у відпустку і в яку школу віддати хлопчиків.

А раптом, одружившись на Вас, він зрозуміє, що Ви зовсім не любов всього його життя? А що накажете робити, коли він і справді зустріне свою справжню любов? А що, якщо він не запросить Вас на побачення, а потім здогадається, що Ви і є жінка його мрії? Адже тоді все життя він буде мучитися думкою, що втратив Вас. Ну, може, йому слід запросити Вас просто так, на всяк випадок? Але, напевно, краще все-таки утриматися від щоденних зустрічей з жінкою своєї мрії – у іншому разі все стане буденним і зовсім втратить романтику.

Так, слід обдумати і ще один момент: а що, якщо він запросить Вас, а Ви відповісте відмовою?

Дивно, що Терези взагалі зав’язують особисті стосунки. Однак мерзотник Терези завжди з кимось зустрічається або ж стоїть на порозі нового роману. Так він і блукає від одного мезальянсу до іншого, підвищуючи статистику розлучень. (Мерзотники Терези винні в семи з десяти невдалих шлюбів. У решти трьох, як правило, замішані мерзотники Риби).

Терези постійно сподіваються зустріти хорошу дівчину, супутницю життя, готову приймати за них рішення. І навіть якщо така ніколи не знайдеться, мерзотник Терези проживе з переконанням, що десь поблизу знаходиться особа краще за Вас. Щиро шкода, що він не може просто піти і пошукати її. Адже на нього можуть тут же напасти, що позбавило б Вас від необхідності терпіти цього суб’єкта, чий перевантажений розум спрямований тільки на Ваші недоліки.

У нього маса приводів для занепокоєння. Зрозуміло, він ніколи не говорить про своїх тривогах вголос. Але Ви самі зрозумієте, що щось негаразд. Ви усвідомлюєте, що за фізичними параметрами не схожі на дівчину в купальнику з обкладинки глянсового журналу. Ви здогадаєтеся і про те, що це зовсім не радує його. З іншого боку, Вам, принаймні, ніколи не доведеться напружуватися, відповідаючи на питання Терезів з приводу Вашої порядності, моральних принципів або дорогих Вашому серцю переконань. Ваші власні завдання і наміри абсолютно не хвилюють його. Скажімо, якщо б мерзотник Терези був би басейном, глибокого місця там ніхто б не знайшов. Тривожить його лише те, як Ви виглядаєте, як говорите, як одягнені і як рухаєтеся.

Ось, приміром, що його хвилює: раптом з роками Ви подурнієте? А коли Вам стукне тридцять п’ять, чи будуть так само гарні світлі локони? Чи не розтовстієте Ви в найближчі п’ятдесят років? Чи не стане Ваш голос скрипучим? Може, частіше робити епіляцію? А хіба цей рожевий лак у Вас на ногах підходить до Вашого плаття? А сама сукня – добре на Вас сидить? Може, вона занадто вузька? Може, через ньогоо Ваша дупа здається більшою? А може, у Вас взагалі занадто велика дупа? А що це на ній – целюліт?

До того ж, цілком ймовірно, що під час побачення з ним Ви зустрінете самотню супермодель, таку порядну, що їй нічого не варто відбити чоловіка у іншої жінки. Ви можете зустріти і групу красунь, які приїхали на конкурс «Міс Всесвіт», і повний автобус шістнадцятирічних школярок, які з радістю оточили б Вашого супутника, не будь Вас поруч.

Не дивно, що при таких вагомих аргументах Терезам знадобиться дуже багато часу для прийняття якогось рішення. Зрозуміло, Ви можете взяти ситуацію під контроль (саме так і роблять жінки з мерзотниками Терезами, поки вони молоді і їм не шкода витрачати даремно багато часу). А мерзотник Терези приймає це як належне, оскільки такий хід справ дозволяє йому тягнути з рішенням щодо Вашої персони. Те, що він зустрічається з Вами, живе під одним дахом або навіть одружується на Вас, нічого не означає. Таким чином, він просто затягує ухвалення рішення.

Коли ж він дійсно зрозуміє, що не хоче з Вами зустрічатися, і піде, Вас це дещо здивує. Втім, він вибере час бездоганно. Мерзотник Терези кине Вас саме в той момент, коли Ви зможете усвідомити це.

Тільки не засмучуйтеся – Вам зовсім не доведеться сумувати про нього, коли він кине Вас. Він усе-таки повернеться і буде стежити за Вашою зовнішністю, якщо Ви дозволите йому (він, адже так і не вирішив остаточно, як з Вами вчинити). Мерзотник Терези, як і раніше, стане спати з Вами – якщо Ви дозволите, і нитичерез всі проблеми, які виникли в нього з новою, зовсім молоденькою подружкою, – якщо Ви дозволите. В основному всі скарги зводяться до її безтурботної поведінки і мук з приводу того, що йому надіти на її шкільний випускний бал. (В даній ситуації його дії змусять Вас зрозуміти, як саме він чинив, знову сходячись зі своїми колишніми пасіями під час Вашого роману).

Порада: якщо Ви зріла дама з кількома мільярдами доларів, нам відомо з достовірного джерела, що мерзотники Терези чудово підходять на роль хлопчиків для дозвілля.

Якщо Ви кинули його

Не встигне висохнути чорнило на Вашому листі, відправленому «дорогому» (тут необхідно вставити ім’я Вашого хлопця), як мерзотник Терези вже встигне влаштуватися з іншою партнеркою. Можливо, ви прийдете в лють від того, як швидко він Вас забув. Однак тепер-то Ви зрозумієте, що його неможливо сприймати всерйоз.

Скорпіон

Скорпіони – похмурі, задумливі, небагатослівні типи з квадратними подбородками і пронизливими поглядами – населяють сторінки дешевих любовних романів. Сюжет Вам відомий: хлопець знайомиться з дівчиною. Хлопець мучить дівчину через низку абсолютно дурних непорозумінь, тому що отримує від цього задоволення. Психіка дівчат не витримує. Хлопець стискає її в обіймах і бурмоче щось про “любов до гроба”. Він просто зобов’язаний стиснути її в обіймах, оскільки в наступну секунду бідна жінка впаде як підкошена.

На цьому книга закінчується. І для такого фіналу є дуже розумна підстава. У видавництві знають, що подальші дії занадто жахливі і їх опис не підлягає публікації.

Ідеальна любов в паперовій палітурці як і раніше володіє розумом більшої частини жіночого населення. Ми не можемо чинити опір сильному, мовчазному і владному чоловіку. Витончено сидячи на скрині з приданим, зі своїми довгим, чарівно розпатланим каштановим волоссям, тремтячи віями і не дихаючи, ми чекаємо, що в наше життя увірветься Скорпіон.

Романтичні герої ніколи не ходять – завжди вриваються, рішуче і цілеспрямовано, це їх смертельно стомлює – ось чому вони такі похмурі й дратівливі.

І що ж відбувається з появою мерзотника Скорпіона? По правді сказати, початок зовсім не пов’язаний з тим, що він розриває Ваші милі старомодні сукні. Витончено впадіть в непритомність на руки Скорпіону і дозвольте далі чинити на власний розсуд. Потім уважно перевірте свою голову. Міцний і безшумний об’єкт Вам слід було б шукати при купівлі великогабаритної побутової техніки. Саме такими характеристиками повинна володіти пральна машина, але не людина. Ми запевняємо Вас: Ви навряд чи будете в захваті від подібних якостей Скорпіона.

Так, він сильний. Набагато сильніший за Вас. Значить, у бійці Ви програєте. Так, він мовчазний. Отже, спілкування в ході Вашого роману буде носити дещо дивний і односторонній характер. Приховування інформації – одна з його найулюбленіших розваг. Головним чином тому, що вона засмучує Вас.

А що Ви очікували? Будь-яка людина, що здається похмурою і замисленою, ніколи не стане по-справжньому відкритою, турботливою і уважною. У Скорпіона є темна сторона, і порівняно з ним граф Дракула здасться милим Колобком. Ви будете викликати його невдоволення до кінця своїх днів, тільки Ваша смерть трохи заспокоїть його.

Втім, Ви ніколи не здогадаєтеся, що дратує Скорпіона. Припустимо, на корпоративній вечірці з нагоди настання Нового року Ви необразливо фліртуєте з його колегою. Вам і в голову не прийде, що Скорпіону це не по душі, поки в один прекрасний день три роки потому, він не помститься Вам, переспавши з подружкою нареченої і з Вашою сестрою – причому лише за кілька годин до весілля. Скорпіон буде чекати – якщо треба десятиліттями – слушної нагоди помститися, коли Ви ні про що не підозрюєте.

Постійне почуття, що Ви нещасні, буде означати для Вас справжню любов. Все це так романтично. Вам навіть будуть лестити його власницькі замашки (хоча він заборонив Вам куди-небудь ходити або з кимось зустрічатися), оскільки вони означають, що він не може без Вас існувати. Але Скорпіон не може існувати і з Вами, поки Ви самостійно мислите і ведете себе так, як звикли. Не турбуйтеся: скоро Ви будете не здатні до цього.

Скорпіон буде маніпулювати Вами до тих пір, поки Ви не перетворитеся на те, що йому потрібно. Потім він перестане поважати Вас, оскільки Ви легко піддаєтеся впливу. Потім він займеться пошуками іншої особи, яку можна було б змінити на свій лад. Саме на цьому етапі Вам теж слід пошукати іншоу людину – психіатра з хорошою репутацією. В процесі Ваших спроб Скорпіон несподівано стане зразком сердечності й люб’язності. Він навіть проявить доброту до тварин (типова поведінка для всіх романтичних героїв має змусити Вас повірити, що у нього ніжна і чуйна натура). Не варто обманювати себе. Це всього лише частина його грубої гри, що дозволяє йому бавитися Вашим здоровим глуздом і психічним здоров’ям. Його мета – знищити Вас. Втім, він може вселити Вам думку, що не здатний на подібне, тому йому принесе особливу радість момент, коли він нарешті знищить Вас.

Він напевно зробить Вас. Це у Скорпіона виходить найкраще. Крім того, саме таким чином він любить проводити вільний час. Коли ж Ви перетворитеся в купку осколків на підлозі, Скорпіон збере їх і склеїть, щоб потім знову почати все спочатку.

Він дуже серйозно ставиться до свого дозвілля; адже дозвілля дозволяє йому годинами отримувати задоволення і застосовувати свої руйнівні здібності. А Ви теж можете отримати з цього вигоду для себе. Завдяки довічній одержимості Скорпіоном у Вас з’явиться своє хобі: чим гірше він буде звертатися з Вами, тим більше Ви будете любити його. Чому так відбувається, нам невідомо. Не зайве нагадати, що весь Ваш вільний час Ви витрачаєте на дорогі курси лікування в дванадцять етапів, інтенсивно обговорюючи свої проблеми з психоаналітиком.

Запишіться на групову терапію, як тільки зрозумієте, що Вас засмучують його зради. Насправді це зовсім не Ваша справа. Ви – лише дружина Скорпіона, мати його дітей. У будь-якому випадку Ви незабаром познайомитеся з його останньою пасією – вона приєднається до Вашої групи, виявивши, що з нею він вчинив так, як з Вами. А потім Ви з нею можете заспокоювати один одного, розповідаючи про свою дурість. На пару вступите в Співтовариство підтримки болісно закоханих і схильних до впливу жінок, які зустрічалися зі Скорпіоном.

Ви не станете переможцем. Ніколи і ні за що Ви не здобудете перемогу. Скорпіон цього не допустить. І Ви не зможете його кинути – він Вам також не дозволить. Все, що в Ваших силах, – це як і раніше відвідувати психотерапевта і займатися самоїдством. В кінці кінців, Ви божевільна, залежна особа, призначена для мерзотників-садистів.

Порада: навіть якщо після прочитання цієї глави Ви, як і раніше, хочете спробувати завести роман зі Скорпіоном, вирушайте на перевантажену автостраду і киньтеся під колеса величезної вантажівки. Ви відчуєте ті ж відчуття, як і у стосунках з мерзотником Скорпіоном, але менш болісні.

Якщо він кинув Вас

Ваша спроба помститися тільки потішить Скорпіона, оскільки Ваші дії видають у Вас дилетантку. Крім того, йому підлестить те, що він як і раніше контролює Ваші почуття і думки. З іншого боку, бігаючи за ним і ведучи себе як нікчема, Ви надасте йому можливість витерти об Вас ноги. Не варто витрачати сили. Вони знадобляться Вам у наступні кілька років, щоб пройти курс терапії.

Якщо Ви кинули його

Він це переживе. Однак якщо Скорпіон вирішить, що Ви знехтували ним, Вам необхідно прийняти додаткові заходи обережності і бути уважнішими в найближчі десять або двадцять років, принаймні.

Стрілець

Стрілець робить все навпаки. Він говорить перш, ніж думає, стрибає перш, ніж дивиться, і полюбить Вас тільки після того, як Ви його кинете. Саме тому люди абсолютно праві, вважаючи Стрільця щасливим мерзотником. Тільки дивом можна пояснити те, що Ви досі не вбили його. На рідкість вдало і те, що інші його подружки не зробили цього. І вже зовсім фантастично те, що справжні астрологи ще примудряються доброзичливо відгукуватися про Стрільців, витрачаючи на дане заняття цілі тропічні ліси.

У стародавні часи філософи втішалися таким висловом: «Я мислю, отже, я не Стрілець». Почасти завдяки часу та поширенню правозахисного руху тих, хто народився під знаком Риб, і не зазнає ніяких утисків, фраза мало-помалу втратила свій початковий сенс, і тепер Стрілець навіть поняття не має, що вона означала.

Безсумнівно, мудреці колишніх часів мали на увазі тільки те, що мерзотник Стрілець стрімголов кидається в жахливо безглузді ситуації і не дає собі можливості ще раз добре подумати, тому що подумати йому взагалі досить складно.

Таким чином, вчені мужі і дами, швидше за все, мали на увазі те, що мізки Стрільця не встигають за його вчинками, але, коли їм все ж вдається потрапити в такт, Стрілець тут же робить все шкереберть. У досконалому світі Ваш оскаженілий і озброєний револьвером батько змусив би імпульсивного суб’єкта жити разом з Вами, Вас утримувати, і, звичайно ж, вступити в шлюб «помилково». Однак ми живемо в реальному світі, а в реальності Стрілець нестримно біжить, запліднюючи молоденьких дівчат і кидаючи їх заради інших молоденьких дівчат, яких теж запліднює, ні разу не озирнувшись з тугою тому і не отримавши жодної кулі в лоб.

І набагато більше, ніж герпес, який таємничим чином незабаром з’явиться у Вас, дратує те, що у Стрільця все починається зі сцен, коли він кидається до Ваших ніг і благає зробити його Вашим рабом. Але ось під серцем Ви відчули тепле неясне відчуття, зазвичай зване любов’ю, виразку або ранкову нудоту, а його й слід прохолов.

Відбувається це зовсім не тому, що Ви не є любов’ю його життя, – не треба думати про нього невірно. Просто тепер, спромігшись поміркувати про Вашиі взаєминми Стрілець все ж зметикував, що нинішні проблеми пов’язані з тим, що Ви, чорношкіра феміністка з радикальними поглядами, займаєтеся альпінізмом, а він, білий націоналіст помірних поглядів, боїться великої висоти.

Сліпе небажання мерзотника Стрільця кинути погляд вперед і від чогось відмовитися, було б цілком зрозумілим (тепер-то Ви вже зрозуміли, що саме втратили, і не відчуває при цьому ніякого жалю), якщо б він необачно не звинуватив Вас у всьому, заявивши, ніби Ви заморочили йому голову.

Кажучи відверто, все перераховане дозволяє легко Стрільцеві здійснювати зради, не відчуваючи при цьому ні найменшого почуття провини.

Сказати, що Стрілець усім нутром боїться одношлюбності, – все одно, що заявити, ніби Салмана Рушді трохи турбує думка про смерть. Насправді дебільні рекламщики повинні отримувати державну пенсію з грошей, зароблених ними в ході незліченних кампаній на славу безпечного сексу, бо вони призначені виключно для подружок мерзотника Стрільця. (Від початкового слогану: «Бійся Стрільця, як чуми, – інакше наживеш безліч неприємностей» – довелося відмовитися ще на стадії дослідження цільової аудиторії, оскільки чоловіки Скорпіони скаржилися на неприховану упередженість).

Пора відверто зізнатися: чесність мерзотника Стрільця – абсолютно особлива тема. Якщо він з кимось буде спати, то обов’язково повідомить Вас про це. З жахливими подробицями. Коли ж Ви м’яко натякнете, що не бажаєте знати, хто і куди поклав руку, він дасть маху по повній програмі, ляпнув, що взагалі-то все це яйця виїденого не коштує і то була зовсім не рука, а… (Тут Ви можете з повною підставою зі всього маху вдарити його по фізіономії, попутно вибивши йому зуби.)

І тут ми підходимо до наступного пункту. Якщо Ви такі розумні, якого біса Вам зустрічатися зі Стрільцем? Тільки не кажіть, що він дуже щедрий.

Так, Стрілець марнотратно смітить грошима, як і своїм сім’ям. Однак це не щедрість, а фінансова безладність. Розтринькавши гроші свої і своїх родичів, він візьметься за Ваші. Коли ж і від Вашого капіталу нічого не залишиться, Стрілець буде витрачати кошти інших подружок. Потім в хід підуть банківські вклади, кредити і лихварські позички.

Знову-таки Стрілець виявиться зовсім не винен, коли з часом у Верховному суді почнуть розглядати подані на нього позови про банкрутство, розтрату або шахрайство; він не винен, навіть потрапивши в нетрі, де йому доведеться ділити підстилку з кіньми. А чому Ви не пояснили йому, що всі ці колонки цифр повідомлення про несплату боргів? А звідки йому було знати, що анонімні листи, складені з вирізаних друкованих слів «плати», «або», «ти» і «помреш», означають погрозу вбивства? І взагалі, що Ви тут досі торчите? Він же Вас кинув, адже так? І тільки не говоріть, ніби Ви з ним тому, що він неймовірно везучий мерзотник. Стрілець це знає. Хто він, по-Вашому? Ідіот?

Якщо Ви кинули його

Потрібен час, щоб до нього дійшли Ваші слова. Тому в перший день почніть зі слова «ти», на наступний скажіть «вільний», а на третій день пришпиліть його фразою «тупий осел».

Козеріг

Що б не говорили, але Козеріг сприймає стосунки з жінкою всерйоз. Наділений серцем лихваря, гумором трунаря і чутливістю податкового інспектора, Козеріг сприймає всерйоз все без винятку.

Його наміри щодо Вашої особи носять виключно благородний характер. Він працьовитий і амбіційний. Він хоче одружитися і утримувати сім’ю. В його випадку немає жодних проблем з розумінням, ні з втіленням ідеї відданості. Він навіть буде Вам зберігати вірність – хоча тут можуть бути нюанси, адже він же чоловік.

Дізнавшись його ближче, Ви виявите, що він наділений чарівністю і манерами касового апарату. (Що ж, адже не можна чекати, що в ньому поєднуються всі перераховані вище достоїнства і яскрава індивідуальність). Однак перш ніж запригати від дикого захвату при думці про те, що Ви проведете з ним час, Вам слід дізнатися про одну перешкоду. До того як відвезти Вас на заході для складання спільних фінансових звітів, він повинен перевірити Ваш кредитний рейтинг. Ні, тут не до жартів. Він ніколи не жартує, якщо справа стосується грошей. Він взагалі ніколи не жартує, тому йдіть і подумайте.

Якщо Ви народилися з срібною ложкою в роті (і навіть не однією, і маєте непристойно великим статком, Ви будете радіти (а він, може, навіть посміхатися) всю дорогу до банку задля відкриття спільного ощадного вкладу. Тільки не подумайте, що Козеріг зацікавився Вами через Вашу спадщину. Таке уявлення про його натуру абсолютно невірне. Якби ви виграли Ваші гроші в лотереї, заробили наполегливою працею або вдалими інвестиціями, Ви як і раніше будете користуватися його увагою.

Несправедливо стверджувати, що лише гроші мають значення для Козерога. Він не позбавлений людських якостей і розуміє, що одні Ваші гроші не забезпечать його щастя. Тому в рівній мірі Козеріг цінує Ваше соціальне становище. Інтерес для нього представляють не тільки Ваші рахунки, але і те, ким Ви працюєте, кого знаєте, хто Ваші батьки, який у них стан, з ким вони водять знайомство та що Ви всі, разом узяті, можете для нього зробити. А Ви завжди вважали, що чоловікам потрібно тільки одне. Так чи інакше, він зовсім не прагне знайти кохання всього його життя. Він вперше прийшов до цієї думки в ранньому дитинстві, коли ховався в подушках батьківського ліжка. І залишиться вірним собі. А потім, шлюб адже не має ніякого відношення до любові — він призначений для того, щоб робити гроші.

Саме завдяки Козерогові досі існують пансіон шляхетних дівчат. Вам напевно відомі подібні освітні заклади з дивно традиційним ухилом. У ці заклади приймають багатих і умненьких дівчат, перетворюючи їх в абсолютно даремні створіння, придатні тільки для заміжжя. А оскільки шлюб – єдине свідоцтво про успішне закінчення пансіону багатеньких спадкоємицями, ці неймовірно дорогі і, як правило, швейцарські школи беруть на себе важкий обов’язок по підбору партнерки для Козерога.

Вартість навчання така, що лише дуже заможним і соціально успішним громадянам по кишені направляти сюди своїх дочок. Дана обставина цілком виключає перебування в таких закладах небажаних кандидаток. Між тим з дівчатами, які відповідають відповідним вимогам, старанно працюють, викорінюючи у них будь-які шалені думки про рівноправність статей або про самих себе.

Для початку Вас навчать готувати страви, що вимагають багатоденного або навіть багатотижневого перебування на кухні, причому результат Ваших праць може бути зруйнований за кілька секунд. Уроки подібного роду призначені для того, щоб після вступу в шлюб Ви не сиділи без діла; до того ж завдяки отриманим знанням Ви зможете справити враження, коли доведеться влаштовувати звані обіди для ділових партнерів Вашого мерзотника Козерога.

Потім Ви навчитеся виховувати в собі (або ж удавати, що виховуєте) любов до мистецтва, уміння розбиратися в політиці і міжнародних відносинах, щоб підтримувати інтелектуальну бесіду, попутно готуючи і обслуговуючи гостей. На званих вечорах Ви навіть зможете переводити для свого чоловіка договори на одну з п’яти основних європейських мов, освоєних Вами на заняттях в пансіоні. Що ж до правил етикету… Коли до Вас завітає представник “сім’ї” президента і доведеться вирішувати задачу, як правильно посадити за стіл готельного магната чи зірку екрану, згадайте, що саме Ви проходили в перший рік навчання. Адже Вам же тоді читали вступний курс по програмі «Розміщення за обіднім столом рок-зірок, важливих публічних персон і фінансових ділків».

Поряд з дисциплінами «Як програти в теніс чоловікові, не давши йому приводу запідозрити Вас в тому, що Ви навмисно програли, щоб не ущемити його самолюбства», «Мистецтво сервірування столу II (Просунутий курс)», «Як граціозно переносити поблажливе ставлення до себе» та з незліченною кількістю інших життєво необхідних предметів, Вас навчать правильно рухатися, розмовляти і одягатися. Ви також освоїте техніку рукоділля – з ухилом до вишивання. Невідомо, правда, навіщо вона потрібна.

Найголовніше, що дають Вам зазначені заклади – можливість познайомитися з іншими такими ж непристойно багатими і породистими дівчатками і стати навік їх подругами. Вони не обов’язково повинні подобатися, Вам достатньо просто цілувати повітря поряд з їх щоками все життя. Вони, як і Ви, всі поголовно вийдуть заміж за мерзотників Козерогів, з якими Ви познайомите свого мерзотника Козерога, потім всі мерзотники-Козероги утворюють клуб, де зможуть скільки влізе порівнювати свої доходи, машини і пеніси (у них це називається «обмін досвідом»). Вам туди, природно, шлях закритий, оскільки у Вас немає пеніса, а раз Ви вже заміжня за мерзотником Козерогом, Вам дозволять наближатися до нього тільки в кінці фінансового року – і то, якщо цей рік виявиться успішним.

Отже, Ви закінчили свою школу кругозору (і зарубали собі на носі, що не можна бути занадто худосочною, надто багатою, занадто блондинистою і занадто засмаглою) і тепер цілком можете виконувати вкрай важливу роль прислуги, що відповідає примхам Козерога. Ви стали ідеальною дружиною: Ваші навички і вміння не користуються абсолютно попитом, і тому Вам залишається тільки допомагати кар’єрі чоловіка. Іншими словами, Вам все набридне до смерті – життя в ідеальному будинку з Вашим ідеальним чоловіком і ідеальними дітьми. Сумна багата блондинка з вищого суспільства. При такому житті ж можна і впасти в кому, правда? Ніхто і не помітить зміни.

У колах більш кваліфікованих астрологів з приводу Козерогів широко поширені два повір’я. По-перше, пліткують про те, що глибоко-глибоко в ньому таїться романтична душа поета. На нашу думку, у це майже неможливо повірити. По-друге, вважається, що Козеріг, реалізувавши свої фінансові та світські амбіції, відійде від справ і перетвориться в великого веселуна. Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати подібні твердження астрологів, оскільки, на наш погляд, життя занадто коротке, щоб його проживати його разом з мерзотником Козерогом.

Якщо він кинув Вас

Це хороший знак. Значить, він починає ставитися до Вас серйозно. Козеріг почне обговорювати умови розставання. Нехай Ваш татко перегляне питання про придане, і тоді повертайтеся із зустрічною пропозицією.

Якщо Ви кинули його

У нього досить міцне фінансове становище, щоб пережити це. Все прописано в дошлюбному контракті: у разі розлучення придане не підлягає поверненню. Що ж стосується решти спадщини, то йому просто доведеться одружитися на ще одній спадкоємиці і вийти у відставку.

Водолій

Водолій – найрозумніший з усіх мерзотників, яких Ви зустрінете на життєвому шляху. Він навіть погодиться з Вами, що він мерзотник. Якщо у нього від народження мерзотна натура, то він мерзотник за визначенням, а якщо Вам хочеться називати його так з якихось інших, більш глибоких причин, він неодмінно визнає Вашу точку зору.

І він – на відміну від інших мерзотників і професійних астрологів – не вважатиме цю статтю маячнею астрологів-любителів. На його переконання, кожна думка заслуговує уваги і кожна система світогляду має право на існування. Ну і для повноти характеристики зазначимо, що він зухвало гарний собою (ось тут-то і знадобиться Ваша здатність зберігати об’єктивність). Залишимо в стороні його привабливість – терпимість і широта поглядів теж представляють певні проблеми. І до того ж проблеми зовсім іншого роду, ніж ті, до яких Ви звикли. Провівши кілька років з чоловіками, взагалі не слушавшими Вас, оскільки був включений телевізор, йшов футбольний матч або голосно працював холодильник, Ви будете абсолютно не готові до життя з Водолієм.

Стандартні форми маніпуляції чоловіками (наприклад, несамовиті крики або рішення позбавити його сексу) у випадку з Водолієм не діють. Він більш багатозначна і складна особистість, ніж середньостатистичний мерзотник. Коли нормальні хлопці збирали з конструктора «Лего» космічний корабель, керований маленьким космонавтом, малюка Водолія всерйоз займали таємниці буття. Вірно, він черпав інформацію з телевізійних програм і коміксів, але адже він щиро намагався розгадати прихований сенс життя. Занепокоєння викликає тільки те, що глибину і він шукав істину в телесеріалах і тепер буде пригощати Вас їх змістовними думками.

Роки його дорослішання відзначені дивацтвами і ексцентрикою, що перетворило вже дорослого Водолія в прихильника радикальних поглядів. Простіше простого бути радикалом. Не треба зберігати вірність жодній системі поглядів, як, скажімо, роблять бідні комуністи. Водолій приймає ту чи іншу ідеологію, виходячи зі свого настрою і обставин. Він щасливий доти, поки його сьогоднішня система цінностей дозволяє бути в опозиції до загальноприйнятої точки зору, наприклад, того, що Ви прагнете до шлюбу.

Всі його погляди формуються на основі протиріччя. Якщо всі навколишні стануть радикалами, ліваками, феміністками, сепаратистами, «зеленими» і повісять собі в ніс кільце, Водолій перетвориться у комуніста. Єдине, що він ненавидить ще більше, ніж консерватизм, – це чинити так само, як всі. Він пишається своєю відмінністю від інших.

Таким чином, погляди Водолія на романтичні відносини йдуть врозріз із загальноприйнятими умовностями і зовсім не піддаються розумінню. Взаємні зобов’язання, бачте, заважають розвиватися індивідуальностей обох партнерів. Шлюб – пережиток державної релігії в сучасному світі – не більше ніж клаптик папірця. Любов (як і гроші) повинна служити на благо всіх і кожного, а не бути замкненою в засіках скнари, який витрачає її лише на одну людину.

Зрозуміло, у тієї єдиної людини, а це в даному випадку Ви, можуть бути свої думки з цього приводу. Теоретично погляди Водолія чудові. Немає нічого поганого в тому, щоб вважати кожну людину вільною і відповідальною особистістю, яка самостійно вибирає собі дорогу в житті. Просто все це не особливо гріє і надихає. І до того ж створює певні труднощі практичного характеру. Скажімо, сподобається Вам жити у фургоні разом з парою-трійкою діточок?

Зрозуміло, Ви прийдете до висновку, що Водолій: на якомусь іншому, абсолютно недосяжному рівні. Однак він дійсно вірить в любов. У всенародну любов. Піднесене почуття співчуття до всіх людей на Землі, що об’єднує їх заради найбільшого людства. Самовіддане альтруїстичне почуття… (вибачте, тут нам доведеться зупинитися, а то стає якось не по собі). Звичайно ж, Водолій любить Вас. Хіба Ви не такий же житель Землі, як і всі інші? Як же він може не любити Вас?

Поведінка Водолія обумовленп виключно благородними і гуманними мотивами. Ви здаєтеся егоїсткою і байдужою особою, ставлячи власні інтереси набагато Вище інтересів інших людей. Стидайтесь! Скажімо, коли Ви в останній раз рили колодязь для села в країні Третього світу? Втім, часом від такої ораторською риторики Вас буде охоплювати неясне відчуття, що все це майстерна брехня, що прикриває страх Водолія перед особистими відносинами.

Мерзотника Водолія неможливо навіть викрити в дискримінації за статевою ознакою – він і тут виставить Вас в непривабливому вигляді. Він же прочитав всі книги, які Ви придбали, щоб прикрасити Вашу полку. Він відкине всю Вашу критику, оголосивши її результатом фемінізму принижених і ображених, який сьогодні набрав силу і загрожує справжньому феміністського руху.

Дивіться правді в очі: Водолій – більше фемініст, ніж Ви самі. Він роками розмірковує над чоловічим парадоксом (тобто над питанням, як можна бути чоловіком, наповненим тестостероном, і при цьому залишатися порядною людиною). Звідси і виникає дипломатична, ні до чого не зобов’язуюча поведінка з Вами. Насправді Водолій намагається компенсувати весь збиток, який завдали чоловіки жінкам. Чим менше часу він проводить з Вами, тим менша ймовірність, що він принизить Вашу стать, звертаючись з Вами як з безкоштовною домашньої рабинею, – адже саме так від природи схильні чинити чоловіки. І Водолій буде не винен у тому, що відноситься до Вас як до об’єкта сексуального бажання, оскільки вступає з Вами в інтимний зв’язок лише час від часу. Натомість він спрямує свій чоловічий інстинкт відразу на кілька істот слабкої статі, у кожному з них бачачи жінку, і таким чином послабить руйнівний вплив істот чоловічої натури. Бачите, як він піклується про Вас? Невже Ви досі не відчуваєте ніякої подяки?

Якщо ні, то навіть і не думайте схиляти Вашого мерзотника Водолія до своєї точки зору, – адже в старших класах Ви не були капітаном команди дискусійного клубу. Просто усиновіть дитину з притулку, обніміться з деревом, рятуйте кроликів, беріть участь в акціях протесту проти будь-якої діяльності, і пливіть за течією. Якщо ж Ви хочете позбутися від Вашого мерзотника Водолія, купуйте фрукти в целофановій упаковці, носіть хутро і вигукуйте, як би було здорово стати такою ж худенькою, як дітвора у країнах Третього світу, ось тільки у них там мухи, спека і розруха.

Якщо Ви кинули його

Він поставиться до цього філософськи і вирішить, що в будь-якому випадку все на краще. Тим не менш Водолій задасть Вам питання, чи зможете Ви залишитися друзями, і ніколи не зрозуміє, чому Ви грюкнули дверима, кинули трубку або вистрілили в нього, прицілюючись з коліна.

Риби

Якщо виражатися делікатно, то Риби – патологічні брехуни. Тим же, хто нам не вірить, ми пропонуємо пройти цей невеликий тест.

1. Ваш улюблений мерзотник Риба завжди прямо дивиться в очі, коли відповідає на трохи провокаційні питання. Так/Ні?

2. Він ніколи не ухиляється від відповідей на провокаційні питання, навіть якщо є сприятлива можливість вчинити інакше. Так/Ні?

3. Він заявляє, що любить Вас шалено, і як мінімум один його вчинок служить доказом цих слів. Так/Ні?

Якщо Ви відповіли на будь-який з перерахованих вище питань «Так», значить, Ви зустрічаєтеся не з мерзотником Рибою. Або ж Ви самі не хто інший, як мерзотник Риба, а даний тест Ви зробили тільки для того, щоб довести нашу неправоту.

Оскільки Риби знаходяться на самих задвірках Зодіаку, їх дуже часто уявляють собі своєрідним астрологічним смітником. Тобто виходить так, що у мерзотника Риби є потрошки від мерзотників всіх інших знаків Зодіаку, а отже, це робить його дванадцятикратним мерзотником. У свою чергу, зазначена обставина означає, що він повинен брехати відчайдушно, лише б Ви ніколи не дізналися жахливої правди.

Вперше зустрівши люб’язну серцю людину, ми, звісно, намагаємося здаватися іншими, ніж є насправді. Адже інакше у нас не відбудеться побачення. Втім, Риби грішать проти істини незрівнянно більше, ніж всі інші. Припустимо, що Ви, залізничний контролер, видаєте себе за машиніста. Це називається великим перебільшенням. А Риба між тим буде видавати себе за машиніста і прикидатися, що це дійсно цікава робота. Ось таке спотворення правди називається нахабною брехнею.

Мерзотник Риба бреше для того, щоб прикрасити власну персону. Це не слід плутати з брехнею на спасіння – тобто зі словами, покликаними пощадити Ваші почуття (хоча яким чином він здатний переплутати свою дупу з Вашими почуттями – для нас абсолютна загадка).

Ви дорікнете Рибу в тому, що він придбав будинок разом зі своєю колишньою подружкою, а він буде все заперечувати, навіть коли Ви помаїаєте контрактом, де вказані імена Риби і його колишньої пасії. Мерзотник Риба заявить, що агент з нерухомості, мабуть, допустив помилку, вписуючи прізвища. Коли ж Ви з повною недовірою подивитеся йому в очі, він нарешті-то зізнається, але скаже, що купив будинок випадково. Тут Ви саркастично засмієтесь, а Риба закричить, що у всьому винен не він, а тільки Ви, та до того ж колишня подружка змусила його так вчинити.

Однак потягнутися за рушницею Вас спонукають зовсім безглузді і постійні брехні мерзотника Риби. Він скаже, що подивився авторський фільм, хоча насправді проспав весь сеанс. Він заявить, що з’їв бутерброд з сиром і помідором, тоді як той був з сиром і шинкою. Чому? Та хто ж його знає? Адже ми не психологи. З цим питанням краще звернутися до них.

Від народження обдарований брехун і пройдисвіт, мерзотник Риба, на щастя, не отримав від Бога хорошої пам’яті. Тому, безсоромно обманюючи всіх направо і наліво, потім він ні за що не пригадає, як саме надійшов, з ким саме так вчинив і, головне, чому так повівся. А отже, Вам завжди вдасться вивести Рибу на чисту воду.

Зрозуміло, чим швидше Ви виявите проникливість, тим раніше побачите зяючу прірву між фактом і вигадкою і тим швидше кинете мерзотника Рибу. Тому що, викривши його і випробувавши від цього збудження, Ви возмутитесь роллю ходячого детектора брехні, який працює від зорі до зорі.

Природно, мерзотник Риба бреше лише тоді, коли відкриває рота. Саме тому він, як правило, не говіркий. Риба розуміє, що якщо буде мовчати, то ніяких байок не розповість – і таким чином забезпечить собі і Вам перепочинок.

На жаль, це означає, що Риби ніколи не буде поруч, якщо він Вам дійсно знадобиться. Не засмучуйтеся, якщо він забуде про день народження Вашого первістка. Риба або застрягне десь по дорозі, тому що йому і в голову не прийшло заправити машину бензином (між іншим, бензин – річ куди більш реальна і відчутна, ніж сам мерзотник Риба), або він навмисно проігнорує цю подія, побоюючись, як би Ви не залишили його сидіти з дитиною.

По натурі мерзотник Риба – явний невдаха. Так чому ж відразу не прикінчити? Ну, хоча б тому, що його довічний вирок ще підлягає оскарженню. Крім того, необхідно брати до уваги громадське обурення – адже як не крути, але всі люблять мерзотника Рибу. Він дуже милий і добрий до такої міри, що саму Матір Терезу змусив би посипати голову попелом. Немає нічого дивного, що незабаром Ви станете схожим на розлючену Лукрецію Борджіа, а тим часом Ваш обранець ще буде прикидатися святошею.

І тут Вам слід дізнатися всю правду: Риби так довго і часто думають про свою чуйність і турботу, що у них майже ніколи не вистачає часу проявити ці якості на практиці. Ось тому Ваш обранець такий терпеливий і приємний. Він ніколи не критикує Ваші недоліки – адже в іншому випадку те ж саме по відношенню до нього зробите й Ви (а Ви рано чи пізно так і вчините).

Будемо відверті: пасивно-агресивна поведінка мерзотника Риби по своїй силі затьмарить терпіння Ганді. Вроджена здатність Риби сидіти і мовчати роками безперервно означає, що всі рішення повинні за нього приймати інші. Тобто Ви. І це йому потай подобається. Особливо коли подібні рішення йдуть йому на шкоду (наприклад, коли Ви кинете його) і він стає закінченим мучеником. А що ще дасть йому право жаліти себе і викликати таке ж відчуття у всіх інших?

«Всі інші» – це колишні дружини і подружи з якими Риба не цілком порвав, бо ненавидить розлучатися з минулим. Мерзотник Риба – викапана Коробочка. Він зберігає деякі фотографії, левову частку любовного листування і майже всі абсолютно нікчемні дурниці. Традиційні астрологи помилково вважають подібну поведінку свідченням надзвичайно романтичної натури. Можливо, тут ми помиляємось, і тоді варто визнати, що весь цей романтизм Риба ховає глибоко в собі. Не чекайте, що Вас почнуть зваблювати розкішними букетами, парфумерією чи вінчальними кільцями — він просто безсовісно брехатиме, а Ви будете займатися викриттями. Ви не отримаєте нічого, крім сентиментальних вигадок.

Безпристрасно враховуючи всі джерела (так-так, ми отримали інформацію з найавторитетнішим каналах), відповідально заявляємо: немає нічого дивного в тому, що мерзотник Риба вважається самим запеклим серцеїдом у всій Всесвіту. Намагаючись забути його, Ви прочитаєте безліч книг по самонавіянню і самолікуванню. Для початківців рекомендуємо наступне:

«Відкиньтеся на спинку стільця. Зробіть глибокий вдих і порахуйте до десяти. Тепер Ви відчуваєте себе спокійніше – тому уявіть, що Ви як і раніше любите мерзотника Рибу… Та схаменіться ж, чорт візьми!» Цитата взята з книги Ленг і Раджі «Курс гіпнотерапії: Як розлучитися зі злощасними мерзотниками», що вийшла в 2002 році.

Якщо він кинув Вас

Мерзотник Риба так не вчинить, бо такий крок означав би, що йому доведеться відповідати за свою поведінку. Навпаки, він влаштує все так, щоб Ви зробили це за нього – тобто він буде вести себе як невидимка; тоді Вам здасться, що Ви з ним більше не зустрічаєтеся, і тому не трапиться нічого страшного, якщо Ви переспите з іншим. Це дасть право мерзотникові Рибі відчувати себе нещасним і кинутися в обійми всіх своїх колишніх пасій, щоб змиритися з долею.

Якщо Ви кинули його

Ви майстерно подіграєте його комплексу жертви. Зображуючи самопожертву, Риба буде проводити з Вами вільний час, слідувати за Вами в непримітному автомобілі. Вперше він сам почне дзвонити по телефону, але вішати трубку, як тільки Ви відповісте. Риба піде на серйозний ризик, вперше за своє життя потрапивши на балкон Вашої квартири без допомоги ліфта або сходів. Від Вас же потрібно тільки одне: сказати йому, що Ви любите його, все йому пробачили і хочете бути матір’ю його дітей. Більше Ви його ніколи не побачите. Покладіться на нас.

Джерело

Дата публікації: 27.10.2020 img Поділитися