Сім'я Стосунки

Що холодніше ставишся до чоловіка, то сильніше він тебе любить

Напевно, кожен з вас хоч раз помічав, що як тільки відпустиш ситуацію, все відбувається як вам хотілося. Таке часто трапляється і в стосунках. Дівчина зустрічається з хлопцем, потім розлучаються і через деякий час, коли у неї все добре, він повертається. Чому так відбувається?

Не секрет, що в нашому житті все складається з енергії та у всього є енергетичний потенціал. Як це можна пов’язати у стосунках? Дуже просто.

Коли пара розлучається один із закоханих постійно думає про партнера. Тобто посилає йому свій енергетичний потенціал. Партнер-одержувач цього потенціалу щасливий, адже часто ця енергія позитивна.

А тепер уявіть, що другому партнеру полегшало і він перестав думати про минуле кохання, перемикнутися на інше.

І тут партнер-одержувач на підсвідомому рівні відчуває, що щось не так. Зв’язок між партнерами розірваний і другий починає аналізувати своє життя.

Як тільки він розуміє, що з партнеркою йому було добре і всі радощі життя були пов’язані з нею, він прагне повернути ці відчуття. Саме тому партнери повертаються через якийсь час.

Звучить все це не так райдужно, адже по суті, людина намагається повернути не любов, а відчуття комфорту.

Але бувають і виключення і такі пари після повторного возз’єднання живуть довго і щасливо.

Усі ви стикалися з ситуацією, коли один в парі любить, а інший дозволяє любити. Ця ситуація триває до тих пір, поки позиції партнерів не поміняються місцями.

Як тільки перший охолов, у другого спалахують почуття. Тут працює закон маятника: те, що ви відштовхуєте, до вас тільки притягується.

Психологи часто використовують цей принцип у своїх практиках. Вони радять своїм клієнтам, у яких щось не виходить, просто змістити фокус уваги на щось інше.

І це стосується не тільки стосунків, а й усього життя в цілому, будь-якої його сфери.

Наступного разу, коли ви будете чимось засмучені, просто направте свою увагу й енергію на щось інше. І все відразу вирішитися.

Дата публікації: 04.09.2020 img Поділитися