Життєві історії Сім'я

Маріуполь. У підвал лікарні принесли знайдене немовля…

Серце кров’ю обливається, скільки людських життів зруйнувала ця проклята війна… Господи, спаси і збережи нашу Україну і всіх дітей! Щоб кожна дитина знайшла свою маму…

Маріуполь. У підвал лікарні, де ховалися люди, принесли немовля 5 днів від народження. Як тоді думали, єдину людину, яка вціліла під завалами після потрапляння бомби у багатоповерхівку.
Лікар серед галасу та вибухів навіть не відразу втямив, про що йдеться, бо він лише заснув після зміни.
Загорнуту у куртку дитину поклали на стілець у куті, де ховалися літні люди. І на ту куртку мало не сів якийсь дідо. В останню мить лікар отямився і крикнув чоловікові не сідати.
Розгорнули, взяли крихітне немовля і віднесли до дівчат-породіль.
Малого там відмили і почали годувати грудьми. У перший день йому стало краще. На другий – гірше. На третій – ще гірше.
У малого був опік. Педіатр сказав, якщо не відвезти в опікове відділення, то готуйте коробку від взуття. І от один хлопака заявив, що заради такої справи він промчить швидше ракети і довезе дитину. І довіз!
Приносять його в опікове відділення, почали оформлювати. І тут медсестра пригадала, що у них з опіками лежить молода мама, яка сходить з розуму, бо десять днів тому народила хлопчика, але у кінці пологів їм прилетіло, вона через опіки втратила свідомість і не знає, що з сином.
А через пару хвилин молода мама, плачучи, тулила до грудей свого первістка…
Автор – О. Ущенко
Авторка ілюстрації – Ірина Білокур
Дата публікації: 11.05.2022 img Поділитися