Війна змусила багато пар розстатися. Жінки з дітьми виїхати на більш безпечні території України або за кордон, чоловіки пішли у військо – такі ситуації дуже поширені. Тож у багатьох сім’ях актуальною стала проблема, як зберегти стосунки на відстані, коли кохана людина далеко. Що ж робити парі, чиє кохання випробовується кілометрами? Радить психологиня Лейла Гасанова.
Стосунки на відстані – це і випробування, і шанс
- Діліться внутрішнім світом. Говоріть не лише про новини та війну, а й про власні почуття і стани. Відвертість – основа близькості.
- Плануйте своє майбутнє, згадуйте минуле, а також намагайтеся ділитися одне з одним вашими враженнями про сьогоднішній день.
- Не відкладайте розв’язання проблем на потім. Накопичені непорозуміння збільшують негатив.
- Будьте більш відкритими у проханнях. Раніше партнери бачили сум та інші емоції один одного і відповідним чином реагували на це. Але сьогодні необхідно самостійно повідомляти партнерові про свої почуття.
- Проявляйте любов у деталях: зробіть подарунок, ролик з вашими фото або відео зі словами кохання.
- Розробіть чіткий графік спілкування. Звучить не романтично, але традиція зв’язуватися в певний час дозволить спланувати свій день так, щоб під час розмови вас нічого не відволікало.
- Створюйте нові традиції: пишіть довгі електронні листи, кожного дня бажайте доброго ранку та солодких снів тощо.
- Дякуйте коханій людині за її розуміння та підтримку.
Пам’ятайте: не варто ставити стосунки на паузу та чекати зустрічі для відновлення взаємин. Такі зупинки лише негативно позначаться на вашому особистому житті. Якщо ви не хочете втратити кохану людину, знайте, що хоча стосунки на відстані можуть бути кризою для пари, але це також дає змогу краще пізнати один одного, скучити та вивести взаємини на новий рівень близькості.
Post Views: 23