Розкажіть про це чоловікові – і він не буде ходити наліво

Як переконати чоловіка не зраджувати, а доньку залишатися цнотливою? Просто розкажіть їм це...

Рецептом, як захистити сім’ю, переконати чоловіка не ходити «на ліво», а дітей убезпечити від раннього статевого життя і випадкових стосунків, поділився професор, доктор медицини з Хорватії Антун Лісец. Ось що він радить зробити…


– Ніколи досі не було такого високого відсотка хворих на венеричні захворювання, як тепер. Медицина не може вирішити цю проблему, адже немає ліків проти всіх хвороб. Навіть коли вилікуватися реально, чимало людей не знають, що хворі, а коли виявляють – уже надто пізно. Декому соромно звертатися до лікаря, а тому вони зволікають.

Чому нині такий поширений СНІД? Найперше тому що люди мають статеві стосунки до і поза шлюбом. Але є ще одна причина: українців тривалий час обманювали, що існує спосіб захиститися від венеричних захворювань і СНІДу – це презерватив. Ще 11 років тому у Сполучених Штатах державні медичні заклади опублікували, які захворювання передаються через презерватив. Так от через «гумову броню» можна заразитися: папіломавірусом (HPV), що викликає рак шийки матки (заражений кожен третій, хто мав дошлюбні відносини); хламідіоз (призводить до позаматкової вагітності, викиднів, непліддя); сифіліс; гонорея; геніальний герпес і навіть СНІД (немає жодної країни у світі, де б реклама презервативів зменшила відсоток ВІЛ-інфікованих, це лишень підтримка аморального життя). Навіть від небажаної вагітності презерватив не вберігає: зі ста жінок протягом року вагітніють 15–17.

Однак зважайте: завагітніти можна тільки протягом кількох днів на місяць, а заразитися СНІДом можна щодня. Єдине, що реально допомагає зупинити СНІД – це виховання цнотливості, необхідності зачекати до одруження, і вірність у шлюбі.

Більшість інфекційних захворювань передаються також через поцілунок – це і гепатит, і туберкульоз, і мононуклеоз, і навіть СНІД (у третини населення кровоточать ясна, а отже вірус може проникнути).

Почекати до шлюбу – реально, коли уникати всього, що викликає сексуальне збудження до і поза шлюбом. Передовсім для цього існують моральні причини – Божі заповіді. Слід пам’ятати, що пропонувати гріх та очікувати гріха – це не любов. Кохання до шлюбу передбачає фізичну дистанцію, чистоту. У такому випадку простіше роздивитися, чи дійсно закохані є парою, що здатна створити справжню сім’ю.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook