Ранкова молитва, яка змінює світ навколо і додає сил

Перш ніж зранку встати з ліжка і зробити перший крок, прочитайте ці слова - і ви поглянете на світ зовсім іншими очима! І світ навколо стане кращим!
Нам іноді бракне у щоденній суєті відчуття “особливості” кожного нового дня. Щоб не зустрічати ранки із вимученою гримасою “в очікуванні” тисячі проблем, пропонуємо вам цю коротку молитву:
Крок 1: Боже, стаю на ноги і дякую Тобі за це, бо тисячі людей не мають такої розкоші – прокинувшись, встати на свої ноги. То ж якщо Ти так мене обдарував – значить, маєш на мене плани. Допоможи мені бути готовим до них!
Крок 2: Якщо сьогодні мої ноги захочуть віднести мене від Твоїх шляхів – зроби моє серце чулим до Твоєї Любові і утихомир мої пристрасті.
Крок 3: Колись наші предки проходили тисячі кілометрів до святих місць, щоб віддати Тобі честь. Заведи мене сьогодні на молитву до найближчої церкви.
Крок 5: Ісусе, ти сходив багато доріг на землі, щоб виконати волю Свого Батька. Допоможи мені не забувати, що кожен мій крок має бути подібним до Твого.
Крок 6: Боже, не забудь про Тих, хто колись вчив мене ходити і слідкував за кожним моїм кроком.
Крок 7: Боже, дозволь, щоб зі мною були найдорожчі, коли робитиму свої останні кроки.
Крок 8: Кожної миті, Господи, нагадуй мені, що кроків по цій землі в кожного з нас обмежена кількість. І за невеликий час маємо встигнути так багато.
Крок 9: І не дозволь мені не дбати про своє здоров’я, бо воно – Твій подарунок.
Крок 10: І прошу Тебе, Боже, коли будеш бачити, що моїм ногам не під силу пройти якусь дорогу, то візьми мене на руки, бо вся моя сила – у Тобі.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook