Кухня Рецепти

Приготуйте млинці „Сюзетт” і відчуйте себе в Парижі…

Це особливі млинці для особливої людини. Їхній рецепт був зумисне розроблений для відомої французької актриси. Вона їла їх щодня!

08.06.2018 10:32

Наприкінці ХІХ століття в Парижі, у відомому театрі „Комеді Франсез” йшла комедія, у якій головну роль грала популярна акторка, улюблениця публіки Сюзетт.

За сценарієм п’єси героїні доводилося в одній зі сцен апетитно смакувати млинцями. Через те що вистава йшла щоденно і їсти млинці бідній Сюзетт доводилося щовечора, вони їй добряче набридли.

Серед шанувальників акторки був і шеф-кухар ресторану „Маріво”, розташованого поряд із будівлею театру. Так-от, через любов і співчуття до свого кумира кухар вирішив „винайти” особливі млинці: маленькі, легенькі й смачні.

Відтоді Сюзетт щодня отримувала тарілку зі свіжими, апетитними, такими, що тануть у роті, млинцями і з’їдала їх з превеликим задоволенням.

Акторка на знак своєї вдячності дозволила повару назвати його фірмову страву її ім’ям. Приготуйте млинці „Сюзетт” і відчуйте себе в Парижі…

Млинці „Сюзетт”

350 г борошна, 350 г вершків, 6 яєць, 70 г цукру, трохи солі, склянка лікеру, апельсиновий сік, вершкове масло.

  • Борошно просіяти, вимішати з цукром, сіллю і яйцями. Поступово, не перестаючи мішати, влити вершки. Коли маса стане однорідною, поставити у прохолодне місце.
  • Потім пекти млинці, як зазвичай, на сковорідці невеликого розміру, з обох боків. Коли знімете – згорніть рулетиком, перекладіть на тарілку, полийте розтопленим маслом і лікером.
  • Окремо в соуснику можна подати підігрітий апельсиновий сік.