Краса Сім'я

Пружні сідниці і волохаті груди, або Як жінки обирають чоловіків

Для жінок важливі не біцепси і тріцепси, а форма і розмір інших частин чоловічого тіла. Цікаво яких? Тоді читайте результати дослідження!

Більшість чоловіків думає, що жінки мріють про рельєфних мужчин, у яких випинають усі можливі частини тіла. Це – величезна нісенітниця. Жінки звертають увагу геть на інше. 

ВСЯ СІЛЬ У ПОПЦІ

Як стверджують фізіологи, сідничці м‘язи сприяють найглибшому проникненню під час кохання, а це збільшує шанси на запліднення. Жінки чи не одноголосно вважають це важливою ознакою сексуальності.

Порада чоловікам. Вранці чи ввечері робіть по 30 присідань у швидкому темпі. За кілька місяців це зробить вашу попу суперпривабливою.

ВИСОКІ ПОЧУТТЯ

Жінкам подобаються високі чоловіки.

ЧОМУ?

У підсвідомості жінок із первісних часів залишилася установка: великий самець – найкращий мисливець. А ще людство щороку виростає на кілька сантиметрів.

Тож з еволюційної точки зору високі чоловіки, як кажуть психологи, більш прогресивні. А представниці прекрасної статі завжди хочуть мати дітей від більш сучасних самців.

ШТАНГІСТ ЧИ БІГУН?

Сучасні жінки обирають собі не бігуна на довгі дистанції й не борця сумо, а чоловіка середньої вгодованості! Дослідження німецьких соціологів з‘ясувало: треноване тіло без грама жиру приваблює тільки 15 відсотків жінок. А 69 відсотків визнали, що „невеличкий животик додає чоловікам сексуальності”.

ЧОМУ?

А все через те, що в крові огрядного чоловічка більший рівень естрогену – у розумних межах це захищає його від серцево-судинних захворювань – естроген запобігає утворенню тромбів. Чоловік з невеличким черевцем проживе довше від своїх худіших ровесників. Ось чому жінки підсвідомо вибирають повненьких партнерів!

ВОЛОХАТІСТЬ І ТЕМПЕРАМЕНТ

Згідно з опитуванням англійського журналу „Єва”, семи відсоткам жінок подобається „рослинність” на чоловічих грудях, а 54 відсотки віддають перевагу поміркованій волохатості.

ЧОМУ?

Як стверджують сексологи, волосся на грудях відіграє роль своєрідного секс-стимулятора, ніжно збуджуючи під час статевого акту чуттєву до дотиків шкіру жінки.

Порада чоловікам. Якщо Бог не наділив вас рослинністю на грудях, ретельно вивчіть історію завоювання Русі монголо-татарами і розповідайте її як сімейну билину. Мовляв, вплинули азіати на ваші гени, відтоді усі чоловіки в родині безволосі, але потенція – ого-го! – азійська!

ЕТАЛОН МУЖЧИНИ. ЧОЛОВІЧИЙ ПОГЛЯД

Європейські чоловіки, згідно з даними опитування п‘яти тисяч французів та італійців, переконані, що їхні головні принади для жінок – це:
– мускулистий торс (21 відсоток);
– мускулисті руки (18 відсотків);
– великий член (15 відсотків);
– високий зріст (13 відсотків);
– інше (23 відсотки).

А ось що сказали жінки:
– сідниці (39 відсотків!);
– високий зріст (11 відсотків);
– висока вага (11 відсотків);
– волохаті груди (7 відсотків);
– інше (27 відсотків).

Як бачимо, розміри дітородного органа в рейтингу жіночих переваг виявилися на останньому місці. Хоча це все, як кажуть, на любителя…

 

Дата публікації: 25.05.2018 img Поділитися