Здоров'я та краса Народна медицина

Проти 20 хвороб – лікувальні… яйця

Лікар Капустін прославився тим, що пропонував лікувати різноманітні захворювання ін’єкціями з… курячого яйця.

Лікарям часто-густо нічого не відомо про цілющі властивості звичайнісінького курячого яйця. Але метод лікаря Капустіна, який власне й прославився тим, що пропонував лікуватися живою речовиною курячого яйця.

Цей метод успішно застосовують під час лікування таких захворювань, як епілепсія, непліддя, псоріаз, туберкульоз легень, онкологічні захворювання, гангрена, лейкемія, фіброміома матки, катаракта, захворювання щитовидної залози, гіпертонія, бронхіальна астма, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит, гіпертрофія простати тощо…

Для лікування цим методом потрібно підготувати весь необхідний інструмент, чітко дотримуючись правил: склянка (200 г), шпатель, шприц (5 кубиків), пінцет, фізіологічний розчин, скляну паличку або чайну ложку з нержавіючої сталі.

Головна умова – стерильність інструментів. Для цього всі вони повинні бути як слід оброблені спиртом.

Щоб провести процедуру, потрібно взяти куряче яйце, знесене куркою не пізніше, ніж 2 години тому. Шкаралупу ретельно обробити спиртом.

Вимити руки, включаючи передпліччя, спершу милом і спеціальною щіточкою. Потім двічі протягом хвилини потримати їх у розчині нашатирного спирту з водою.

Розбити шкаралупу стерильним шпателем, а отвір у яйці збільшити з допомогою стерильного пінцета.

Уміст вилити в підготовану склянку, білок і жовток розмішати стерильною скляною паличкою і туди ж поступово влити 150 г свіжого стерильного фізіологічного розчину.

Все розмішати до отримання однорідної маси. Набрати в стерильний шприц 5 г суміші (для дорослої людини) і провести ін’єкцію.

Місце введення – середня третина зовнішньої поверхні стегна.

Повторне введення провести рівно через тиждень цього ж дня.

Курс лікування – чотири тижні, тобто виходить за увесь час чотири ін’єкції.

Якщо все зроблено правильно, ніяких побічних реакцій не буде. Іноді можуть з’явитися болі та почервоніння на місці уколу, які минають через день-два.

Важливо зауважити, що найкраще, звісно ж, аби лікування проводив лікар, який, як ніхто інший може забезпечити стерильність виготовлення та введення препарату і буде стежити за вашим станом.

Дата публікації: 27.06.2018 img Поділитися