Дім Здоров'я та краса

Просто залиште половинку лимона в кімнаті. Це може врятувати вам життя

Хто б міг подумати, що цей жовтий фрукт здатний на таке. Обов’язково залиште його в кімнаті і ви не пошкодуєте!

Всі ми знаємо, що лимон – це джерело вітаміну С і відмінна добавка до страв і напоїв. Але ти навіть не здогадуєшся, що може статися, якщо покласти його шматочок в кімнаті. Він просто кращий друг для підтримки здоров’я і для облаштування побуту.

Сьогодні ми з радістю розповімо про незвичайні властивості лимона.

  • Порятунок від комах

Влітку проблема проникнення комарів і комах, які заважають спати, особливо актуальна. Ринок пропонує широкий асортимент хімічних засобів для боротьби з ними, але навіщо труїти свій організм, якщо можна просто покласти половинку лимона в кімнаті. Для більшого ефекту можна додати до нього гвоздику.

  • Зосередженість і уважність

У лимона є ще одна дивна властивість: людина, яка кожен день вдихає його аромат, стає більш сконцентрованою, а його розумова активність і пам’ять поліпшуються. Навіть на роботі люди роблять менше помилок, якщо там присутній аромат лимона. Цей висновок зробили японські вчені.

  • Ароматерапія

Ароматерапію з ефірною олією лимона прописують людям, які страждають від депресії. Аромат, який буде виділяти половинка лимона в твоїй кімнаті, буде сприяти гарному настрою і збільшення життєвої енергії.

  • Дезінфекція приміщення

Лимон володіє не тільки приємним ароматом, але і бактерицидними властивостями. Він добре очищає повітря в кімнаті. Так що якщо хтось із членів сім’ї простудиться, то не тільки додавай його в чай, а й розклади по кімнаті, щоб убити шкідливі мікроби.

  • Нормалізація тиску

Якщо ти страждаєш від гіпертонії, то лимон допоможе тобі і в цьому питанні. Його запах сприяє зниженню кров’яного тиску.

  • Освіжувач холодильника

Ти можеш покласти половинку лимона не тільки в кімнаті, але і в холодильнику. Він вбере в себе неприємний запах, а натомість подарує приємний цитрусовий аромат.

  • Почуття комфорту

Цікавим є той факт, що на Сицилії лимонні дерева садять поруч з терасами елітних ресторанів. А все тому, що його аромат дарує відчуття комфорту і безпеки. Так що якщо хочеш затишку і приємної атмосфери, просто поклади половинку свіжого лимона на поличку.

  • Гарний відпочинок

Цитрусові аромати заспокоюють нервову систему, зменшують неспокій і допомагають зняти напругу після важкого дня. Тому міцний здоровий сон тобі забезпечений. Увечері лимон розслабить тебе, а ось вранці, навпаки, підбадьорить – ось така цікава особливість.

Джерело

Дата публікації: 22.01.2019 img Поділитися