Відпочинок Життєві історії

Прочитайте цю історію і перед тим, як злитися на когось, завжди пригадуйте її

Ми часто робимо поспішні висновки і даремно злимося на людей. Ця історія допоможе поглянути на себе збоку.

Дівчина чекала на свій рейс у великому аеропорту. Її рейс затримали, і їй доведеться чекати відльоту ще кілька годин. Вона дістала із сумки книгу, зручно вмостилася у кріслі почала читати. Поряд з нею було порожнє місце, де лежала торбинка з печивом, а за ним сидів хлопець і читав журнал.

Дівчина взяла печиво, і хлопець теж узяв! Вона обурилася: чому він так нахабно бере її печиво? Але нічого не сказала і продовжила читати. І кожного разу, коли вона брала печиво, хлопець теж простягав руку до торбинки і пригощався випічкою.

Дівчину переповнював гнів від нахабності хлопця, але вона не хотіла з’ясовувати стосунки у переповненому аеропорту.

Коли залишилось лише одне печиво, вона подумала?”. Цікаво, що зробить цей невіглас?” Ніби прочитавши її думки, хлопець узяв печиво, розламав його навпіл і простягнув їй, не підвівши очей. То була межа, розсерджена дівчина встала, забрала свої речі і пішла геть.

Пізніше, коли вона сіла в літак, вирішила продовжити читати. Відкрила сумку, щоб взяти книгу і… дістала свою торбинку з печивом. Вона пригадала, що своє печиво в аеропорту не діставала. А людина, яку вона вважала нахабою, поділилася з нею печивом, не показуючи ні краплі гніву, просто з доброти. Їй стало дуже соромно за свої думки. 

 

Дата публікації: 23.09.2020 img Поділитися