Життєві історії Сім'я

Правда про те, що означає бути сильною жінкою

Ось що написав мені мій знайомий днями: «Сильних жінок ніхто не любить. Чоловіки чекають, що жінка буде слабкою і вразливою». А насправді сильна жінка – це найкраща жінка, яку можна полюбити.

Цей чоловік був переконаний, що сильна жінка – це безжальна або змучена чимось жінка, тому бути сильною жінкою – це просто непривабливо.

Я прочитала це повідомлення. Зітхнула. Заспокоїлася. Перечитала знову, опираючись неймовірному бажанню написати цій людині все, що я думаю, почавши тим самим затяжну інтернет-війну, яка в підсумку привела б до того, що всі залишилися б при своїй думці. Але, чорт забирай, це опис просто не давав мені спокійно жити!

Послухайте, сильна жінка – це значить, що я можу постояти за себе. Це означає, що я – цілісна особистість, та, що незалежна ні від кого і здатна себе утримувати. Це означає, що у мене є власна думка і принципи, яких я завжди дотримуюся.

Це не означає, що я ніколи не прошу допомоги. Прошу. Часто. І це не означає, що я слабка. Це говорить про те, що я в змозі визнати, що я не супер-жінка і що мені потрібні інші люди.

Бути сильною не означає, що я закриваюся від інших, оскільки думаю, що я краща за них. Це не означає, що я придушую думки інших людей. Це не означає, що я «безжальна або змучена». Сильна жінка – це жінка, яка любить себе і свій світ, і тому вона впевнена, позитивна і готова любити.

Я сильна жінка, тому що я твердо знаю, хто я така.

І те, що сильних жінок важко любити, – це абсолютно неправильне уявлення. Насправді все якраз навпаки. Сильна жінка – це найкраща жінка, яку можна полюбити. Ми дуже тверді характером, але при цьому вміють співчувати. Ми любимо щиро, тому що в першу чергу ми вміємо любити себе.

Якщо вас лякає поняття «сильна жінка», можливо, це тому, що ви знаєте, що така жінка змусить вас думати і змінюватися, змусить поглянути на світ по-іншому, кине вам виклик. Але при цьому вона дозволить своїй другій половинці також показати їй інший світ і відкрити нову людину всередині себе. Не плутайте поняття незалежності і нездатності впустити когось у свій світ.

Світ розглядає нас як загрозу, правда. Просто нас стає «занадто багато», ми «занадто лякаємо», «нещасні» і «змучені». Але жодне з цих описів не є вірним.

Ми – жінки з твердим розумінням себе і з принципами. Жінки, які не бояться пишатися собою. Жінки, які знають цінність своєї вразливості, своєї пристрасті і сили. І ми – жінки, які будуть боротися з будь-якою людиною, яка сміє говорити, що ми повинні змінити себе будь-якою ціною.

Джерело

Дата публікації: 01.06.2018 img Поділитися