Доля людини визначається у момент її народження

На наше життя впливає все: навіть час народження.

Ваш гороскоп в залежності від часу народження:

З 00:00 до 1:59 години Меркурія

Саме в цей час народжуються люди, які в майбутньому в усьому намагаються досягти успіху та бути кращими від інших. Це так звані «відмінники», яким легко дається навчання та й вони самі отримують задоволення від цього процесу. Вони відкритті до оточення, але якщо їм зробити боляче, то можна наткнутися та колючий дріт й більше ніколи не отримати відчуття довіри. Вони гарно виглядають й цим приваблюють оточення.

З 2:00 до 3:59 години Венери

Це справжні трудяги — цілеспрямовані та наполегливі. Вони люблять втілювати свої мрії в життя, а це їм вдається завдяки працьовитості. Заради успіху вони ідуть на великі жертви й інколи можуть жертвувати навіть власним здоров’ям. Чітко відстоюють свою думку і ніколи не будуть прогинатися під думку інших. Люблять займати домінантні позиції, а ще дуже вірні.

З 4:00 до 5:59 години Марсу

Цих людей просто переповнюють емоції. Вони емоційні та експресивні. Часто наділені талантом веселити інших та люблять перебувати в центрі уваги. Хоча у цих людей присутня логіка, але перші свої вчинки вони роблять імпульсивно, про що можуть потім шкодувати. Якщо ці люди дійсно захочуть бути успішними, то вони доб’ються свого.

З 6:00 до 7:59 години Нептуна

Ці люди живуть так, як говорить їм серце, тому для оточення вони вкрай непередбачувані. Приваблюють інших своєю загадковістю та таємничістю, а ще рідко бажають матеріальні речі. Для них головне — духовність. Ці люди переважно є представниками творчих професій.

З 8:00 до 9:59 години Урану

Комунікабельні та товариські люди, які рідко бувають наодинці. Вони обожнюють людей, тому завжди перебувають в оточені друзів чи знайомих. Прямолінійні, але з великим добрим серцем. Вони готові допомагати усім і нічого не чекають у відповідь.

З 10:00 до 11:59 години Сатурна

Ці люди просто захоплені поривами думок про успішність. Вони справжні кар’єристи та природжені лідери. До них часто прислуховуються інші, адже їхня думка цінна та мудра. При цьому особисте життя може страждати, тому що весь вільний час людина присвячує кар’єрі.

З 12:00 до 13:59 години Юпітера

Ці люди люблять розважатися і переважно роблять це все своє дитинство та молодість. Вони не прагнуть до лідерства, а просто люблять отримувати задоволення від життя. Обожнюють подорожувати та отримувати нові знання. Не люблять сидіти на одному місці й постійно розвиваються.

З 14:00 до 15:59 години Плутона

Народжені в цей часовий проміжок мають вроджений дар переконання. До своєї мети рухаються розмірено і плавно. Харизма у них гармонійна і дуже природна. Плутон крім усього іншого дарує таким людям зовнішність, до якої зазвичай не байдужа протилежна стать.

З 16:00 до 17:59 години Венери

Венера надає таким людям нотки романтичності. Двоїстість, коливання і половинчасті рішення — це не про них. Якщо мета поставлена, така людина обов’язково доведе справу до кінця! Може стати улюбленцем долі з хронічним везінням, або, навпаки, життя буде тягнутися суцільною чорною смугою невдач.

З 18:00 до 19:59 години Меркурія

Саме ці люди пропагують здоровий спосіб життя, адже обожнюють спорт та корисне харчування. Часто обирають професії, які пов’язані зі здоров’ям, а ще не люблять слабких людей, адже навіть в собі не прощають слабкостей. У них чіткий розпорядок дня і все відбувається під строгим контролем.

З 20:00 до 21:59 години Сонця

Люди обожнюють бути в центрі уваги та насолоджуватися променями слави. Вони завжди намагаються відрізнятися від інших та є справжніми лідерами. Обожнюють похвалу і лестощі. Тому інколи інші це можуть використовувати для маніпулювання.

З 22:00 до 23:59 години Місяця

Це загадкові люди з особливою духовною організацією. Вони дійсно не такі, як всі, й дивляться на звичні речі зовсім під іншим кутом. Допомагають іншим, але завжди у відповідь чекають подяку. Вони оточують себе лише тими людьми, на підтримку яких дійсно можна розраховувати. Жити вони прагнуть за своїми особистими правилами без суворого диктування сторонніх правил.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook