Помста – це страва, яку подають холодною? Як мстять різні знаки Зодіаку

Чи повинні ми прощати? Кривдник повинен заплатити сповна? Кожен з нас по-різному реагує на образи...

Овен мстить відразу

Овен відразу відповість на удар або образу. Цим людям краще не переходити дорогу. Їх характер і дії виведуть з рівноваги навіть самого вихованої людини. Цілком можливо застосування Овном фізичного насильства і кидання підручними предметами. Його помста позбавлена ​​стратегії і плану, але є і хороші новини – Овен швидко остигає.

Телець нічого не забуває

Тельці дуже злопам’ятні, особливо це стосується всього, що принесло їм біль, розчарування і злість. Але найцікавіше те, що вони намагаються приховати свій гнів. Миттєва помста не в їхньому стилі, Тельці вичікують немов воєначальники, поки їх противник буде слабкіший за все. А після помсти вони більше ніколи не довіряють цій людині і заносять його в свій «чорний список».

Близнюки непередбачувані

Ці люди відрізняються своєю непередбачуваністю. Якщо ви їх скривдите, вони розроблять самий витончений план помсти. Але до моменту здійснення своєї помсти Близнюки вже почнуть життя з чистого аркуша, переключать свою увагу на щось більш цікаве, їх гнів охолоне або вони просто викреслять кривдника зі свого життя. Пам’ятайте, вони можуть піти війною на сусіда, подряпати їм автомобіль.

Рак не знає жалю

Представники даного сузір’я відносяться до числа тих, хто часто жадає відплати або хоча б думає про неї. Вони відмінно придумують історії і перебільшують деталі про людей, які їх розлютили. У випадку з раками набагато складніше мати справу з наслідками їх помсти, ніж шукати причину. До речі, будучи в поганому настрої, вони втрачають здоровий глузд. Не важливо, наскільки у Раків велике серце, тому що їх помста може бути дійсно жахливою.

Помста Лева схожа на цунамі

Всі Леви дуже горді, але саме це робить їх надзвичайно вразливими до чужих образ. Вони не можуть винести образу – вона не дає їм спати ночами, а вибачення не приносять полегшення. Леви наносять свої удари усіма можливими способами – словами, діями і брудними трюками. Спосіб не важливий. Головне – випустити пар. Іншими словами, не варто сподіватися на те, що Лев пробачить свого кривдника і продовжить підтримувати з ним дружні стосунки.

Діва намагається принизити

Дів можна називати месниками, але вони дуже вперті. Якщо їх образили, Діви не стануть пригнічувати емоції в собі. За заподіяну їм біль величні Діви виставляють свого кривдника нікчемою. Їх мета – довести вас до сліз і викликати почуття сорому. Їх помста часто тиха і нічим не примітна для оточення.

Терези мовчать

Ваги є знаком праведників. Правосуддя це їх вище покликання. Але їм подобається драматичність, тому вони схильні посилювати конфлікти до тих пір, поки ті не переростуть у війну. Улюблена тактика Терезів – повне ігнорування ворога. Таке ставлення може тривати роками, і якщо їх кривдник запитає, в чому причина, вони дадуть відповідь, що поняття не мають, про що він говорить. Іноді завдяки своїй наполегливості і лестощів ця людина все ж може заслужити прощення, однак Терезам потрібно побачити його справжнє каяття.

Бійтеся помсти Скорпіона

Якщо ви зачепили Скорпіона, міняйте роботу, будинок і навіть континент. Справа в тому, що в питаннях місці їм немає рівних. Вони не вміють прощати, їх помста відмінно спланована і, що ще краще, у неї немає терміну давності. Скорпіони використовують свою отруту кожен раз, коли їх з кривдником дороги перетинаються.

Стрільця шкода, але він не ненавидить

У випадку зі Стрільцями існує висока ймовірність того, що конфлікт пройде без кровопролиття, оскільки вони не приймають речі близько до серця. Так їм простіше йти по життю. Отже, спровокувати появу у них почуття гіркоти непросто. Оскільки Стрільці дуже співчутливі, вони схильні жаліти й не завдати шкоди здоров’ю людини, не ненавидіти. А якщо їм все ж захочеться помститися, вони будуть діяти швидко.

Козоріг вичікує

Якщо Козоріг захоче помститися, то буде робити це правильно, поступово, методично і без емоцій. Коли він, нарешті, вирішить діяти, почуття образи вже піде, залишивши після себе гіркоту. У цей момент він перетвориться в вашого могутнього ворога, впевненого в тому, що збирається зробити. Ви визнані винними і повинні заплатити. Помста Козорога досить витончена, як ніби він вище ситуації, що склалася. Ці люди не прощають.

Водолій мстить дуже рідко

Водоліїв не можна назвати мстивими. Вони вважають за краще емоційно відсторонитися від конфлікту, одночасно «звужуючи» проблему настільки, щоб вона не чинила впливу на інші аспекти їхнього життя. Спочатку Водолії видають багато шуму, а потім проганяють підозрілу людину зі свого життя.

Ніжні Риби перетворюються в піраній

Ніжні представники цього сузір’я перетворюються в піраній і готуються мстити. Їх злість досягає таких масштабів, що Риби створюють по-справжньому божевільні сценарії, уявляючи абсолютне знищення противника і навіть його смерть. Тактика Риб полягає в образах і висміювання кривдника, а їх помста носить нелогічний, емоційний характер.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook