Вазони Садиба

Вазони-тінелюби для офісу і дому

Ці рослини добре адаптуються до умов в глибині кімнати, тому ними можна декорувати будь-який інтер’єр.

Вузькі підвіконня, на яких годі розмістити горщики? Місце для вазона далеко від вікна? Є бажання прикрасити зеленню робочий стіл або хол? Це не причина відмовлятися від живих рослин! Деякі вазони чудово почуваються за поганого освітлення. Тіньолюбні культури сьогодні на піку популярності: вони добре адаптуються до умов в глибині кімнати, тому ними можна декорувати практично будь-який інтер’єр.

Аспидистра

Результат пошуку зображень за запитом "Аспидистра "

Це одна з найбільш невибагливих кімнатних рослин: не чутлива до коливань температури, вологості повітря і не вимагає особливого догляду. Єдине, чого не любить ця рослина, – це застою води і прямих сонячних променів. А єдиним її недоліком є ​​потреба у прохолодній зимівлі за температури 12–15 до 20 ОС.

Хлорофітум

Результат пошуку зображень за запитом "Хлорофітум"

Це не банальна, як може здатися на перший погляд, рослина. Є багато нових сортів з кучерявим або широким листям, строкаті сучасні гібриди. Цей вазон мириться не тільки з розсіяним освітленням, а й з глибокою тінню. Добре почувається і в жарких умовах, і в прохолоді. Єдине, про що треба подбати, – не допускати пересихання і перезволоження субстрату.

Аглаонема

Результат пошуку зображень за запитом "Аглаонема"

Рослина має багато сортів і видів з різною формою і забарвленням листя. Рослини із зеленим листям не вимогливі до освітлення і можуть рости де завгодно, за умови що температура повітря в приміщенні не падає нижче 16 ОС і залишається в межах 20–25 ОС. Боїться холодних протягів.

Сансевієрія (тещин язик)

Результат пошуку зображень за запитом "Сансевієрія"

Часто рослина росла в радянських установах і зараз на піку популярності. Селекціонери вивели багато нових сортів, які заслуговують на увагу. Цікаво виглядатиме група сансевієрій різних типів – класичні високі поряд з розетковими, компактними і ряболистими. Сансевієрія ростиме там, де її поставили (у тіні або на сонці), їй байдужі сухе повітря, протяги і перепад температури, може обходитися тривалий час без поливання.

Дата публікації: 17.01.2020 img Поділитися