Здоров'я та краса Народна медицина

Після інсульту на ноги поставила кульбаба

Коли два роки тому я переніс інсульт, лікарі не були впевнені, що я коли-небудь знову зможу нормально ходити і говорити. Однак уже через рік до мене повернулася мова і рухливість в правій половині тіла. Розповім, що я робив…

Коли два роки тому я переніс інсульт, лікарі не були впевнені, що я коли-небудь знову зможу нормально ходити і говорити. Однак уже через рік до мене повернулася мова і рухливість в правій половині тіла. І все завдяки моїй наполегливості і звичайній кульбабі.
Ця рослина незамінна при відновленні після інсультів, тонізує роботу нервової і серцево-судинної системи. Я робив настій сушеного листя кульбаби. 1 ст. ложку сушеного листя заливав 1 скл. окропу, витримував 2 години і, процідивши, випивав протягом дня за три рази незадовго до їди.
І ще дружина по народному рецепту готувала лікувальні кульки з кульбаби. Для них треба 50 г сушених коренів кульбаби змолоти в кавомолці до стану порошку, змішати з медом в пропорції 1: 1. Потім чайною ложечкою робити з цієї суміші кульки і зберігати в холодильнику.
Їв я ці кульки 3 рази в день до їди, повільно розсмоктуючи їх після того, як випивав настій. Звичайно, крім цього я робив спеціальні вправи для ніг і займався з логопедом.
Перші результати помітив уже через місяць, а після тримісячного курсу поступово повернувся до нормального самопочуття.

Джерело

Дата публікації: 23.11.2021 img Поділитися