Квітник Садиба

Піоновидні троянди – британські гості українських садів

Квіти стійкі до хвороб і несприятливих умов навколишнього середовища та цвітуть хвилями або безперервно упродовж літа.

Мабуть, кожен хоче, аби троянди цвіли безперервно і мали гарний аромат, були невибагливими у догляді і стійкими до захворювань. Словом, щоб усе й одразу! Гадаєте, такого не буває? А от і ні.

Примхи вибагливих садівників здатні задовольнити англійські троянди Девіда Остіна. За словами ландшафтного дизайнера Марії КОРОБЧУК, коштують вони не дорожче, ніж звичайні, але мають надзвичайно красиві квіти: пишний бутон, квіти піоновидної форми насичених кольорів, неймовірний аромат, і головне – подовжений період цвітіння.

Схрещуючи старовинні троянд із сучасними, англійський селекціонер Девід Остін отримав абсолютно незвичайні сорти, які стали популярними в усьому світі. Англійські троянди відрізняються від інших сучасних сортів формою квітки і будовою куща. Квіти стійкі до хвороб і несприятливих умов навколишнього середовища та цвітуть хвилями або безперервно упродовж літа і на початку осені.

Візитна картка всіх англійських троянд – дуже сильний аромат. Запах найбільш насичений у ранковий і вечірній час, а також у похмуру погоду.

Дата публікації: 19.05.2022 img Поділитися