Дім Дизайн

Квітник на ґанку: 40 цікавих ідей, як прикрасити квітами вхід у дім

Тільки погляньте, як красиво, коли на сходах та порозі будинку стоять квіти, а перед ґанком красується ошатний квітник! Ми зібрали для вас найцікавіші фотоідеї клумб та композицій, які облаштовують перед входом у дім.

Ґанок, вхід у дім – найпарадніше місце на подвір’ї. Саме тому квітник зазвичай розміщують перед вхідними дверима. Якщо ж тут місця для клумби немає, поряд із входом у дім ставлять або підвішують рослини у контейнерах. Найчастіше це однорічні квіти, які пишно цвітуть упродовж усього сезону, або ж вічнозелені рослини.

Влітку на поріг або сходи можна виставити навіть вазони. Тільки врахуйте потребу в освітленні, щоб рослини, які люблять розсіяне світло, не отримати опіків від прямих сонячних променів. Та й поливати їх потрібно частіше, адже земляна грудка надворі пересихає швидше.

Плануючи квітник перед входом у дім, обійдіть ділянку з усіх боків і визначте, з яких точок найчастіше споглядатимете на клумбу. Відповідно сплануйте посадку так, щоб рослини не затуляли одна одну. Спершу заплануйте розташування акцентних рослин, а потім доповнюйте їх іншими, фоновими, ґрунтопокривними. Враховуйте сумісність рослин, вимоги до ґрунту, поливу та освітлення, наявність спільних захворювань та шкідників. Розміщуйте їх таким чином, щоб за квітником було зручно доглядати, адже на парадній клумбі перед входом у дім повинен бути ідеальний порядок.


Дата публікації: 18.05.2022 img Поділитися