Здоров'я та краса Краса

Пасічник: пілінг із меду з пилком допомагає проблемній шкірі

Підживити шкіру досить просто. Однієї процедури достатньо на 10–15 днів.

Антон та Марія Шотік – знані пасічники. Подружжя не тільки розводить бджіл, а й виготовляє різні ліки, настоянки, косметику. Зокрема, пані Марія спеціалізується  на виготовленні медової косметики.

Вона, за словами майстрині, здатна допомогти шкірі усіх типів мати кращий вигляд та позбутися різних проблем. Жінка поділилася рецептами і порадами з догляду за проблемною шкірою.

«Шкіра, уражена вуграми, любить засоби з корицею, – каже Марія Шотік. – Підліткам, чия шкіра підвладна запальним процесам, до меду слід потерти паличку прополісу.

Щоб підсилити живильну дію засобу, до меду додаємо квітковий пилок. Енергією запилення він підживлює і нашу шкіру. Вживати пилок можна і внутрішньо, в його складі цілий вітамінно-мінеральний комплекс.

Пилок різних сезонів збору – різнокольоровий. Розтертий з медом та прополісом, пилок утворює чудовий засіб для підживлення шкіри перед настанням холодів.

Цілі крупинки пилку використовують як добавку до пілінгу.

Приймати його можна і внутрішньо. А от надміру захоплюватися зовнішнім застосуванням не варто – цілком достатньо однієї процедури на 10-15 днів».

Дата публікації: 31.05.2018 img Поділитися