Здоров'я та краса Народна медицина

Панацея від усіх бід! Ніколи не викидайте перегородки волоських горіхів

Моя бабуся дуже любить волоські горіхи. Крім того, я не раз чула від неї, що вона готує різні цілющі настоянки, використовуючи шкаралупу, перегородки і зелену шкірку

Про корисні властивості цього плоду знають всі, а настоянка на перегородках волоського горіха використовується багатьма в терапевтичних цілях. Адже вони містять багато поживних речовин: глікозиди, алкалоїди, вітамін С, органічні кислоти, йод.

Люди, які віддають перевагу народній медицині, рекомендують застосовувати настоянки на перетинках при таких захворюваннях: запалення зовнішньої оболонки ока, гормональна дисфункція, запальні процеси слизових оболонок.

Недостатня кількість йоду в організмі людини спричиняє дисфункцію щитовидної залози, що, в свою чергу, призводить до зниження імунної системи. Слабкість, швидка стомлюваність, дратівливість — все це ознаки нестачі йоду в організмі.

Настоянка на перегородках волоського горіха допомагає впоратися з цими симптомами. Крім того, у неї є ще ряд терапевтичних ефектів: протизапальний, антибактеріальний, протидіабетичний.

Настоянку з перетинок волоських горіхів можна приймати і дітям. Для цього їх потрібно залити водою і прокип’ятити протягом 10 хвилин. Потім вилити в скляний посуд і зберігати в темному місці.

Відвар потрібно приймати щодня за 30 хвилин до їжі по 20 мілілітрів. Цей цілющий напій насичує організм йодом і виводить токсини.

Для дорослих можна зробити спиртову настоянку: на перетинки 30 горіхів потрібно взяти 150 мілілітрів спирту. Ця суміш повинна настоятися протягом двох тижнів у темному місці.

Дата публікації: 13.08.2021 img Поділитися