Дім Садиба

П’ять способів повернути блиск золотим прикрасам

Золоті прикраси стали тьмяними і ви хочете їх почистити? Не спішіть в ювелірну майстерню! Повернути блиск допоможуть звичайні засоби, які є в кожному домі.

  1. У каструльку налити склянку теплої води, додати кілька крапель миючого засобу (без агресивних компонентів) та перемішати до появи піни. На дно покласти шматочок тканини, зверху прикраси, поставити на маленький вогонь та через п’ять хвилин після закипання вимкнути вогонь. Потрім просто промити прикраси проточною водою та висушити.
  2. Склянку кип’яченої води слід налити в ємність із міцного скла, додати ложку прального порошку і трохи нашатирного спирту. Покласти золоті прикраси, через годину промити їх водою і протерти насухо м’яким рушником.
  3. В одній ємності змішати склянку кип’яченої води з невеликою кількістю нашатирного спирту, перекисом водню (достатньо 30 мл) та декількома краплями миючого засобу. Прикраси покласти в ємність, через п’ятнадцять хвилин промити чистою водою і обтерти м’якою тканиною.
  4. Ще один чудовий спосіб чищення золота – соляний розчин (потрібно розчинити в половині склянки окропу 50 г солі). У трохи охолоджений розчин помістити прикраси та залишити на ніч, а вранці промити чистою водою та висушити.
  5. На дно невеликої каструлі покласти шматочок фольги, а зверху на нього прикраси. Потім розмішати у склянці води пару ложок соди та вилити у каструлю. Через вісім годин прикраси промити чистою водою та просушити.

Три головні міфи про золото і підробки

Чим почистити мельхіорові вилки і ложки

Дата публікації: 01.02.2022 img Поділитися