Дім Дизайн

Їдальні – свій фен-шуй

Старайтеся уникати меблів із гострими кутами: вони заважають розслабитися. А надто м’які стільці й важкі штори можуть створити гнітючу атмосферу.

Правильно оформлена їдальня зміцнює стосунки членів родини і принаджує успіх в інших сферах життя. В ідеалі їдальня має бути поряд із вітальнею, якомога ближче до центру помешкання. Оскільки заживання їжі – спокійна й розмірена справа, у цій кімнаті мають домінувати неяскраві фарби та м’яке освітлення. Старайтеся уникати меблів із гострими кутами: вони заважають домашнім та гостям розслабитися, активізують їх. А надто м’які стільці й важкі темні штори можуть створити гнітючу атмосферу.

Кольори та елементи. Фарби в їдальні, на відміну від вітальні, мають бути м’якими і приглушеними. Якщо хочете стимулювати певні зони, достатньо додати кілька мазків відповідного кольору. Скажімо, невеликий коричневий орнамент на південному заході підтримуватиме властивості Землі у цьому секторі, картина в синіх тонах на північній стороні акцентуватиме увагу на успішній кар’єрі господаря.

Загальні поради. Простір кімнати впорядкуйте так, щоб присутні почувалися вільно й упевнено. Якщо у помешканні їдальня і вітальня в одній кімнаті, то зону їдальні треба ізолювати. Це можна зробити за допомогою дерев’яної решітки з вазонами, що в’ються, дзеркалом, картинами або світлинами. Книжкова шафа, етажерка чи інший предмет меблів може розділити простір. У поєднанні з теплою кольоровою гамою така конфігурація буде вдалою для помешкання.

Дуже велике вікно чи кілька у їдальні не є бажаними. Незалежно від розташування, у цій кімнаті має бути не більш як два входи.

Головні предмети інтер’єру в їдальні – стіл і стільці. В ідеалі крісла мають стояти біля стіни, однак це не завжди можливо. Також бажано ставити біля стола парну кількість стільців – такі числа асоціюються з образами любові та партнерства.

Двері їдальні, що відчиняються у кімнату, не мають наїжджати на спинку стільця.

Найвигідніше місцем для стола в прямокутній кімнаті – діагональне, коли бортики столу паралельні до стін.

В їдальні можна поставити вазу з квітами на поличку каміна, повісити дзеркало у віддаленому куточку кімнати. Кількість меблів має бути мінімальною: стане буфета чи серванта.

Дата публікації: 26.07.2017 img Поділитися