Здоров'я та краса Народна медицина

Овоч, який врятує від каменів в нирках, артриту і навіть гіпертонії

Століттями його використовували в приготуванні різних страв, але він ще й має унікальні цілющі властивості. Регулярне вживання цього овоча покращить ваше самопочуття і стан здоров’я! Варто спробувати!

По-перше, цей овоч містить величезну кількість вітамінів і мінералів, при цьому практично не містить калорій! По-друге, це дуже смачно!Виявляється, селеру використовували для лікування артриту, подагри і навіть гіпертонії.

До речі, ця рослина з тієї ж родини, що і петрушка з фенхелем, тому її вживання сприятливо діє на ваше травлення! Стебла селери хрусткі і часто використовуються для приготування супів або салатів. У неї солоний смак, тому сік селери добре поєднується з більш солодкими фруктовими соками.

Листя селери містять велику кількість вітаміну А, в той час як стебла є відмінним джерелом вітамінів В1, В2, В6 і С. Також стебла допоможуть поповнити запаси калію, фолату, кальцію, магнію, заліза, фосфору, натрію, а також великої кількості незамінних амінокислот в нашому організмі.

Ось основні корисні властивості селери для здоров’я людини:

1. Кислотність: важливі мінерали в цьому соку ефективно врівноважують рН крові організму, знижуючи підвищену кислотність.

2. Спортсмени: сік селери діє як ідеальний тонік після тренування, оскільки він замінює втрачені електроліти, а також зволожує організм.

3. Тиск: селера містить органічний натрій, який знижує кров’яний тиск. Вживання соку селери кожен день протягом тижня значно допомагає знизити кров’яний тиск. З’єднання під назвою фталіди допомагають розслабити м’язи навколо артерій, розширюючи судини і дозволяючи крові текти нормально.

4. Рак: відомо, що селера містить щонайменше вісім родин протиракових з’єднань, наприклад:

  1. ацетіленіки, які, як було показано, зупиняють ріст пухлинних клітин,
  2. фенольні кислоти, які блокують дію простагландинів, які стимулюють ріст пухлинних клітин,
  3. кумарини, які допомагають запобігти пошкодженню клітин вільними радикалами.

5. Холестерин: цей скромний блідий сік ефективно і значно знижує загальний рівень холестерину.

6. Рак товстої кишки і шлунку: фітохімічні кумарини запобігають утворенню і розвитку раку, особливо раку товстої кишки і шлунку.

7. Закреп: природний послаблюючий ефект селери допомагає полегшити закреп, а також розслабити нерви, які були перевантажені штучними проносними.

8. Сечогінний засіб: калій і натрій в соці селери допомагають регулювати рівень рідини в організмі і стимулювати вироблення сечі, що допомагає підтримувати нормальні рівні рідини в організмі.

9. Запалення: поліацетилен в селері – дивовижний засіб від усіх запалень, таких як ревматоїдний артрит, остеоартрит, подагра, астма, а також бронхіт.

10. Здорова робота нирок: селера сприяє здоровій і нормальній роботі нирок, сприяючи виведенню токсинів з організму. Усуваючи токсини, вона також запобігає утворенню каменів у нирках.

11. Нервона система: органічні лужні мінерали в соці селери мають заспокійливу дію на нервову систему. Це робить його відмінним союзником для людей, які страждають безсонням.

12. Втрата ваги: ​​вживання соку селери допомагає приборкати неконтрольовану тягу до їжі, особливо солодкого. Це, перш за все, допоможе вам скинути вагу.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 14.08.2019 img Поділитися