Здоров'я та краса Краса

Осінній гардероб: 6 моделей сучасного верхнього одягу

Вибираючи верхній одяг для теплої погоди, обов’язково зверніть увагу на дані моделі. Вони допоможуть вам створити не тільки стильний, але і свіжий образ.

1. Тренчі

Класичні тренчі в бежевому кольорі – обов’язкове придбання, особливо, якщо річ декорована погонами. Купіть красивий ремінь і замініть ним пояс для ще більшого ефекту. Крім класичних тренчів, актуальні моделі з деніму, шовку, шкіри.

2.Бомбер

Топ-6 моделей легкої сучасної верхнього одягу - 2

Ця куртка давно поповнила ряди універсального одягу для весни і літа, але вона також прекрасно підходить і для міжсезоння. Її можна носити з чим завгодно, навіть з плісированою спідницею. Якщо носите такі речі з джинсами, то додавайте аксесуарів і обов’язково закайте рукава.

3. Куртки зі шкіри

Топ-6 моделей легкої сучасної верхнього одягу - 3

Шкіряні косухи і раніше в тренді, тільки зараз краще придивитися до не надто коротких, вільних варіантів. Що стосується кольору, то придивіться до рожевого, оливки, блакитного. Така річ освіжить образ.

4. Куртки з деніму

Топ-6 моделей легкої сучасної верхнього одягу - 4

Ця деталь образу додасть легкості, якщо носите куртку з речами в геометричному принті, з пастельними тонами. Джинсові куртки можуть бути різної довжини, але від вузьких варіантів краще відмовитися. У моді – оверсайз.

5. Довгі піджаки

Топ-6 моделей легкої сучасної верхнього одягу - 5

Відмінний варіант для теплої, але не спекотної погоди. Найкраще виглядають в цьому сезоні моделі до середини стегна. Головне, не застібайтеся – так ви будете виглядати ще стрункіше і витонченіше.

6. Анораки

Топ-6 моделей легкої сучасної верхнього одягу - 6

Чи не занадто зручна річ, адже надіти її можна тільки через голову, зате оригінальний спосіб забезпечує. Носять анорак як заправленим, так і вільним.

Дата публікації: 05.10.2021 img Поділитися