Сім'я Стосунки

Ось яку жінку шукає успішний чоловік!

Прочитайте, щоб знати, чи вс саме та жінка.

1. Вона впевнена.

Дорослі чоловіки люблять жінок, які люблять себе. Вони не хочуть, щоб ви відчували себе ніяково, коли вони забувають похвалити вас на побаченні. Вони хочуть, щоб ви бачили красу в собі. Вони хочуть, щоб ви знали, що ви – сексуальна штучка і що ви можете отримати будь-якого хлопця, якого захочете.

2. Вона чесна.

Дорослі чоловіки не хочуть, щоб ви брехали про симпатії до своїх улюблених груп або пива, щоб справити на них враження. Вони не хочуть, щоб ви розповідали білу брехню про те, зі скількома людьми ви спали, або як довго ви були самотні. Вони хочуть, щоб ви були з ними чесні і залишалися собою.

3. Вона відмовляється грати в ігри.

Дорослі чоловіки не люблять полювати на вас. Вони не хочуть гадати, що у вас на думці. Вони бажають чути, що ви відчуваєте. Вони хочуть, щоб ви сказали, що ви маєте на увазі.

4. Вона відповідає.

Дорослі чоловіки хочуть чути вас. Вони потребують повідомлення або дзвінка, якщо ви спізнюєтеся. Вони не хочуть, щоб їх ігнорували або тримали в невідомості.

5. Вона дивовижна.

Дорослі чоловіки люблять жінок, які проявляють старанність. Жінок, які знають, хто вони, і не хвилюються про те, що інші люди думають про них. Жінок, які не бояться бути самими собою.

6. Вона незалежна.

Дорослі чоловіки не відчувають невпевненість, коли дізнаються, що жінка заробляє більше грошей, ніж вони, або любить проводити п’ятничні вечори зі своїми друзями. Він щасливий, що у неї своє життя, що вона не потребує його кожну секунду.

7. Вона знає, чого хоче.

Дорослі чоловіки вважають, що це сексуально, коли жінка знає, чого хоче, і прагне до цього. Коли вона робить перший крок. Коли вона не боїться написати йому першою або ініціювати поцілунок.

8. Вона ласкава.

Дорослі чоловіки хочуть триматися за руки на публіці. Вони хочуть поцілувати вас на прощання або при вітанні. Вони хочуть обніматися всю ніч. Вони люблять висловлювати свою любов до вас.

9. Вона зріла.

Дорослі чоловіки хочуть вести з вами серйозні розмови щоразу, коли виникає проблема. Вони не хочуть вислуховувати істерики, які закінчуються грюканням дверей. Вони бажають, щоб ви ставилися до себе і до нього з повагою, незалежно від обставин.

10. Вона готова відкритися.

Дорослі чоловіки не зацікавлені в грі. Вони готові ужитися з жінкою, яка готова взяти на себе зобов’язання і вступити в серйозні стосунки. Тією, з ким вони зможуть провести залишок свого життя разом.

Джерело

Дата публікації: 12.06.2020 img Поділитися