Здоров'я та краса Сам собі лікар

Ось що робити при серцевому нападі. Всього 10 секунд і ви врятовані…

Це перевірені методи й способи, як можна врятувати себе без сторонньої допомоги, якщо стається серцевий напад. У вас є тільки 10 секунд до втрати свідомості. І це, безумовно, час на золото! Ось як ви повинні діяти…

Основні симптоми серцевого нападу, які проявляються у більшості людей:

– нестерпний біль у грудях (біль в основному з лівого боку тіла: в руці, в лопатці, шиї. Біль при цьому тривала і може носити давить, ріжучий, ниючий і пекучий характер.)

– задишка й утруднене дихання (з’являється слабкість, прискорене серцебиття, може бути пітливість.)

– печія.

Ось як слід діяти:

1. Не панікуйте.

Ми знаємо, що це дуже важко, але зберігати спокій дуже необхідно. Починайте кашляти неодноразово і дуже повільно.

2. Зробіть глибокий вдих між кожним кашлем.

Зрозумійте, що кашель повинен бути глибоким і тривалим. Чому ви повинні спровокувати кашель? Річ у тім, що напад кашлю, викликає рух діафрагми.

3. Вдих і кашель повинні повторюватися кожні дві секунди без перерв.

Робіть це до тих пір, поки отримаєте допомогу лікаря або до тих пір, коли серце заспокоїться. Глибоке дихання, допомагає доставити кисень до легень.

Кашель змушує стискатися серце, тим самим сприяє циркуляції крові. Такий тиск на серце, корисний для відновлення і стабілізації серцевих ударів. Дотримуючись цих рекомендацій, ваші шанси вижити дуже високі.

Навіть, якщо ви молоді й ви молодше 30 років, не ігноруйте цю інформацію, бо від серцевого нападу, не застрахований ніхто.

На жаль, зі стресом, екологією і поганим харчуванням сучасного суспільства, серцеві напади стали звичайною справою в будь-якому віці.

Дата публікації: 26.06.2020 img Поділитися