жінка

Ось чому у хороших жінок складний характер…

Чоловіки часто кажуть, що у хороших жінок складний характер. Але насправді ці жінки достойні всього найкращого!

Ці жінки точно знають, чого варті

Жінки, які не липнуть до чоловіків, а самостійно влаштовують своє життя, не розмінюючись і не принижуючись, власноруч створюючи свій світ – викликають безмежну повагу і захват.
Такі жінки не паскудять у чужих стосунках, не ставлять в пріоритет бажання вискочити заміж за будь-яку ціну заради статусу і не викладають свої відверті фото в соцмережах, щоб продати себе якнайдорожче. Їхня цінність незаперечна, бо вимірюється не в матеріальному еквіваленті, і подібного роду перформансу не потребує. Якщо інші лізуть геть зі шкіри, щоб привернути увагу чоловіків, то у цих все з точністю до навпаки. Вони давно завершили пошук себе, тому точно знають, чого варті і бережуть себе від усього низькосортного.
Вони завжди зі складним характером; поважають себе і довго не підпускають до себе близько; перевіряючи чоловіка на міцність, стріляючи непокорою, гордістю й удаваною байдужістю, не дозволяють ламати себе, нешанобливо до них ставитися. Вони не з тих, хто воює за чоловіків. Вони з тих, кого потрібно довго і якісно добиватися.

Ці жінки ніколи не опускають свою планку

Самі вибирають з ким бути, ніколи не опускаючи свою планку до рівня тих, хто до неї не дотягується. І якщо у стосунках з людьми в цілому така жінка не прагне подобатися всім, не потребує нічийого схвалення, захоплення і розуміння, то з коханим чоловіком їй важлива повна впевненість, що вона єдина. Коли не потрібно слів, тому що вчинки говорять голосніше.
Вона жива. Справжня. Мисляча. Не лялька. Вона сама є основою свого світу і її не вдасться смикати за ниточки, підлаштовувати під себе. Їй комфортно наодинці з собою і довірити себе абикому вона не погодиться. Їй потрібна людина, з якою вона разом зможе побудувати по-справжньому глибокі стосунки, розкриваючи і доповнюючи один одного.
У неї відсутні хворі залежності, прив’язаності, сумніви в собі і страх залишитися одній. Вона знає, чого варта та вона це обов’язково візьме, тому що на перше місце ставить свої інтереси і власний психологічний комфорт.

Вона сама будує своє життя

Не егоїстка, у якої все побудовано виключно на хворобливому задоволенні своїх миттєвих бажань і примх, а впевнена в собі особистість, яка навчилася розуміти, чути, любити, цінувати і поважати себе. Особистість, що бере на себе відповідальність за своє життя і свої вчинки.
  • Жінко, якщо ти не навчишся любити себе, ти не будеш любити нікого

У таких жінок є мудрість, гідність, гордість і сила. Вони будують своє життя так, як потрібно для їх внутрішньої гармонії. Вони створили себе своїми руками, вміють ні до чого не прив’язуватися, не бояться самотності, зібрали свій світ по шматочках. Вони не дозволяють себе ображати.
Люди, які придумали власну систему координат, вони точно знають, чого хочуть і впевнено йдуть до своїх цілей. Домоглися чогось всередині себе, продовжують гідно тримати позиції, не відступаючи.
Жінки, які вміють ставити на перше місце свої цінності, беззастережно вірити в себе і без жалю йти звідти, де їм нав’язується інше, завжди будуть гідні всього найкращого.
Автор – Лія Русс

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook