бути собою

Одного дня ти перестанеш метушитися і все зрозумієш…

Тільки ти знаєш, як бути собою і бути щасливою у цьому божевільному світі. Якось ти все зрозумієш. І в цей момент твоє життя зміниться.

Тільки ти знаєш, як бути собою і бути щасливою

Цей чудовий текст-маніфест до кожної людини написала Тетяна Марач. Він мотивує поглянути на себе і своє життя збоку, задуматися, переосмислити, почати заново:

“…Якось ти перестаєш метушитися і щось комусь доводити. Поглянеш з усмішкою на навколишній світ з усіма його безумствами. Не поспішатимеш подобатися людям. Не поспішатимеш роздавати поради і когось засуджувати чи рятувати. Перестанеш відповідати на дзвінки людей, які давно не захоплюють і не цікавлять. Більше будеш дивитися на небо, ніж на те, хто чим зайнятий і як живе. Пригадаєш, що надихає незалежно від обставин. Не будеш вибачатися, пояснювати, сперечатися, витрачати час на нецікаве і тимчасове.

І тоді ти відчуєш неймовірний спокій та безліч речей, які не помічала раніше в гонитві за тим, щоб підходити під чиїсь уявлення чи відповідати чиїмось очікуванням. Затишок усередині – дорожчий за будь-які спокуси тимчасового задоволення. Дорожчий, ніж будь-які тимчасові люди та тимчасові речі. Все, що тобі подобається – це особисте, а особисте – належить лише тій людині, яку ти бачиш у дзеркалі. Решта – порожні домисли та здогади тих, хто намагається бачити в тобі щось інше.

Ти – найкращий собі однодумець. І тільки ти знаєш, як у цьому божевільному світі бути собою і бути щасливою

Життя – це мистецтво бути собою

Такий спокій, який ти знайдеш у собі, стане твоїм безцінним скарбом. Повільно, з кожним днем, ти почнеш відкривати для себе нові захоплення, які дозволяють глибше дихати, яскравіше бачити і чутливіше чути. Ти навчишся жити моментом, насолоджуючись кожним його подихом, не думаючи про минуле і не переймаючись майбутнім. Кожного ранку ти зустрічатимеш день, як старого доброго друга, і радітимеш кожній можливості, що він приносить.

Поступово ти перестанеш плекати ілюзії, які колись були частиною твого життя. Ти усвідомиш, що важливі тільки ті стосунки, що збагачують тебе, ті друзі, які приймають тебе такою, якою ти є, не намагаючись перетворити на когось іншого. Ти відкинеш непотрібні зв’язки, що висмоктують з тебе життя, і знайдеш гармонію у самоті, яка відкриває двері до світу творчості та самопізнання.

Кожен день стане можливістю бути справжньою, відкривати нові горизонти власного “я” і творити свій власний шедевр життя. Світ довкола продовжує крутитися, але ти вже не в центрі цього виру – ти поруч, спостерігаєш і вчишся, вибірково долучаючись до подій, що резонують із твоїм внутрішнім світом.

Так, життя продовжує ставити випробування, але тепер ти зустрічаєш їх з усмішкою та легкістю, знаючи, що кожне з них – це лише ще один крок до глибшого розуміння себе. Ти навчишся цінувати справжнє, відмовляючись від зайвого. Життя стане не просто існуванням, а мистецтвом – мистецтвом бути собою.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook