Сад Садиба

Обробіть цим полуницю! Вона не хворітиме й добре родитиме

Комплексні засоби, до складу яких входять рослинні компоненти, досі мають попит у садівників.

Ці препарати довели свою ефективність в попередженні та боротьбі з хворобами й шкідливими комахами. Вони прості та доступні, а ще зовсім не шкідливі для навколишнього середовища, ґрунту та людини.

  • Помідорне бадилля. Подрібніть зелене бадилля помідорів, залийте 10 літрами окропу, настоюйте 4 години та прокип’ятіть на мінімальному вогні пів години. Охолодіть, процідіть та ретельно побризкайте від суничного кліща полуничні кущі.
  • Часник. Дуже добрий засіб від попелиць. На 10 літрів води, візьміть 200-300 грамів подрібненого часнику, настоюйте днів 5-7 та обробіть рослини.
  • Кульбаба. Від суничного кліща допоможе кульбаба. На 10 літрів гарячої води, покладіть 800 грамів подрібненої зеленої кульбаби, настоюйте 4-5 годин, згодом перемішайте та процідіть.
Вредители и болезни клубники: описание с фотографиями и способы ...
  • Полин. У 10 літрах води, замочіть 2 кг подрібненої зеленої частини полину. Поставте на вогонь та кип’ятіть хвилин 10. Таким способом приготуйте відвар зі свіжого листу тютюну, він також допоможе у боротьбі з павутинним кліщем.
  • Лушпиння цибулі. Наповніть половину 10-ти літрового відра лушпинням цибулі, залийте окропом, закрийте кришкою та залишіть на 48 годин. Потім розведіть удвічі водою та обробіть грядки з полуницею від суничного кліща.
  • Гіркий червоний перець. На літр води, додайте подрібнені 100 грамів стручків перцю, закип’ятіть та проваріть близько години, залиште настоюватись на 48 годин. Застосовуйте від довгоносиків, розбавивши відвар 1:20.
  • Від мурах приготуйте суспензію: на 10 літрів води візьміть 0,5 літра столового оцту та 0,25 літра олії.

Джерело

Дата публікації: 07.04.2020 img Поділитися