Здоров'я та краса Сам собі лікар

Не пийте кави натщесерце!

Якщо ви любите пити каву натщесерце відразу після сну, то вам буде цікаво це прочитати. Ніколи так не робіть!

Кава – чудовий напій. Він надає бадьорості і навіть корисний при деяких захворюваннях. Але всі ці позитивні якості бліднуть, якщо ви п’єте його на голодний шлунок. Не пийте кави натщесерце!

Якщо ви не поїли і випили кави, то в шлунку виробляється соляна кислота, яка негативно діє на нього. Це призводить до гастриту. З соляною кислотою, яка залишається в шлунку протягом дня, важко перетравлювати їжу.

Особливо важко травній системі переварити білок. Це призводить до здуття живота, газоутворення і навіть може виникнути запалення кишківника.

Коли ви вранці йдете на роботу і п’єте каву на голодний шлунок, ви зменшуєте здатність вашого мозку правильно обробляти серотонін.

Серотонін є гормоном, який часто називають «гормоном щастя і гарного настрою» – і не дарма, бо до його незліченних функцій можна віднести також «отримання задоволення від простого існування». Коли ж ваш мозок не в змозі обробити цей гормон, це призводить до занепокоєння і депресії.

А додаткова чашка кави на порожній шлунок викликає ще більше занепокоєння за рахунок підвищення рівня кортизолу та адреналіну в вашому організмі.

Щоб уникнути негативного впливу, потрібно перед тим, як випити кави, з’їсти що-небудь. І найкраще – це фрукт або овоч. І обов’язково випийте склянку води.

Дата публікації: 28.01.2019 img Поділитися