Діти Сім'я

Не обрізайте дітям крила: чим мудрі батьки відрізняються від розумних

Це важливо знати кожному з батьків для формування особистості дитини.

Всі ми в теорії знаємо, як правильно виховувати дітей. Але через брак часу, мудрості і терпеливості часто чинимо інакше.

Ось головні речі, які важливо знати кожному з батьків для формування особистості дитини. Основне правило: не обрізати дитині крила. Бо коли вона їх розправить, то не дасть опуститися вашим.

1. Розумні батьки проводять весь час з дитиною, залишаючи своє хобі та інтереси в тіні. Дійсно мудрі батьки піклуються і про себе. Цьому вони навчають і дітей.

2. Розумні батьки цілими вечорами роблять шкільні завдання. Мудрі батьки вважають, що дитина повинна сама відповідати за них. Якщо щось не виходить, тоді батьки приходять на допомогу. Але вони тільки шлях до їх вирішення, вони не роблять все за дитину.

3. Багато батьків намагаються спокутувати провину, купуючи дитині подарунки. Мудрі батьки видають чаду гроші на дрібні витрати. Дитина повинна сама вчитися розподіляти гроші і відкладати їх на придбання іграшок. Батькам слід контролювати цей процес і навчати дитину.

4. Часто мами і тати не хочуть розбиратися в чому причина поганої поведінки дитини. Їм хочеться швидше втихомирити її. Мудрі батьки розбираються в причині і намагаються допомогти у вирішенні проблеми.

5. Розумні батьки прагнуть, щоб їхня дитина була гідною і успішною. Мудрі намагаються побудувати теплі і близькі стосунки з малюком.

6. Розумні батьки бережуть свою дитину від різних проблем, роблячи іноді те, про що їх не просять. Мудрі мами і тати в допустимих випадках дозволяють дитині робити помилки. Після чого допомагають дитині із ситуації зробити урок.

7. Багато батьків дозволяють дитині все, щоб вона не закочувала істерики і не плакала. Цим часто діти і користуються. Мудрі батьки не дозволяють вилазити їм голову. Вони поважають не тільки свій особистий простір, але і дитини.

Дата публікації: 03.02.2020 img Поділитися