Діти Сім'я

Не дозволяйте дитині гладити собаку навіть у наморднику! Ось чому…

Обов’язково прочитайте! Особливо, якщо у вас є дитина і ви любите гладити чужих собак.

Я власниця великої доброї (для мене і моєї дитини) собаки. Вона прекрасна, дресирована, розумна і знає всіх моїх друзів. У сім’ї є дитина – підліток. Моя собака ніколи не знала маленьких дітей, ніколи і ніхто не ліз їй в рот, не тицяв пальці в очі, не кусав і не тягнув за вуха.

Мами, дорогі мами! Коли ви бачите, як сидить біля магазину собака в наморднику, яка нікого не чіпає і чекає господаря, не треба підводити до неї дитину і дозволяти гладити пса. Цього робити не можна!

Дитина гладить, собака – відвертається, а мама наполегливо продовжує розповідати, яка гарна ава. Так ось, собака – це не ава для дворічного малюка. Пальці дитини менші, ніж отвори в наморднику великої собаки. Вони поміщаються їй в рот і вона може вкусити. Тому, що це її рот, і сторонніх предметів там бути не повинно.

Ваша дитина залишиться без пальця і в цьому будете винні тільки ви, а не собака. Тому думайте! Собака може гавкнути (вівчарка дуже грубо і голосно гавкає) і ваш малюк може стати заїкою до кінця життя. Навчайте дітей з маленьку не посягати на чужий простір, особливо, якщо він собачий.

Гладити собаку і підходити до неї можна тільки після дозволу господаря, бо собака – це тварина. Найчастіше домашні улюбленці не реагують на людей, які пробігають повз, на дітей, які граються, на велосипедистів, які проїжджають повз. Адже вони живуть в сім’ях, де теж бігають і мають велосипеди. Однак, коли хтось суне пальці в морду собаці, вона не може терпіти. Собаки ж не підходять до ваших дітей і не тикають їм лапи в рот або в очі. Бережіть дітей, беріть приклад з собак.

Наталя Коваль

Дата публікації: 28.01.2020 img Поділитися