Здоров'я та краса Сам собі лікар

Не чекайте, коли почнете задихатися: старий метод виведення слизу з легенів і бронхів

Якщо ви бачите, що у вас — пневмонія з коронавірусом, події можуть розвиватися надто стрімко… А в лікарню вас заберуть, якщо буде висока температура, кашель й задишка. Але що робити, якщо вам гіршає, а симптоматика коронавірусу не настільки серйозна, щоб вас забрали до лікарні. Вихід є – старий метод виведення слизу з бронхів і легень.

Багато років тому фізіотерапевти успішно лікували це методом постурального дренажу: пацієнт перехиляється через перекладину або лежить на похилій поверхні, щоб нахилити легені та бронхи догори ногами. Слиз почне витікати, і буде можливість відкашлятися. Методика дає змогу дати більший доступ повітрю і проштовхнути його до легень.

Тож не зволікайте: починайте виконувати техніку одразу, як побачите, що легені наповнюються слизом. Не варто чекати аж до виникнення задухи. Вистачить кількох раз на день по 3-5 хвилин.

Можна також додати ритмічні поплескування по спині в ділянці легенів, це також сприяє відходженню слизу. Такий масаж легко зробити для себе і членів своєї сім’ї.

Просто ляжте в потрібне положення і дозвольте слизу відтікати, допомагаючи дихальними техніками, які підкреслюють ПОВНИЙ, тривалість вдих ЧЕРЕЗ НІС, І ПОТІМ ВИДИХ КРІЗЬ ЗУБИ, ДОВГИЙ І РІВНИЙ, опісля треба прокашлятися. Також один з найпростіших способів — це лежати на великому тренувальному м’ячі.

Почніть, коли почнете відчувати, що легені наповнюються слизом. Особливо важливо робити це зранку (за ніч збирається багато слизу).

Техніку постурального дренажу активно робили в будинку для поважних людей у Вермонті (США) під час епідемії грипу 1976 року для постійних пацієнтів. Так вдалося зберегти життя усіх, в той час, як інші будинки для людей похилого віку втратили десятки життів.

Дата публікації: 15.06.2021 img Поділитися