Сім'я Секрет успіху

Навчайся і ставай успішним зі “Складчиною”: як отримати знання за дві копійки і заробити?

Ера онлайн-курсів, дистанційного навчання і семінарів давно настала, і вже нікого не здивуєш тим, що можна освоїти будь-яку тему, сидячи за комп’ютером. В країнах СНД ринок онлайн знань ніким не контролюється, і це викликає безліч проблем у тих, хто бажає користуватись перевагами інтернет-знань.

На відміну від західних сусідів у нас не існує чіткого регламенту і правил розповсюдження і продажу своїх матеріалів у всесвітній павутині. З одного боку, це добре. Майстри своєї справи можуть ділитись з аудиторією знаннями і робити це швидко, легко і без будь-яких посередників.

З іншого боку, люди не можуть бути впевненими у тому, що купують по-справжньому вартісний матеріал, який принесе користь. Все це є причиною багатьох проблем інфобізнесу на території СНД:

  • Недовіра і знижена лояльність аудиторії.
  • Нерівномірна і часто незрозуміла покупцю цінова політика ринку інфопродуктів.
  • Страхи хороших авторів і професіоналів, які хочуть продавати свої знання.
  • Нерівні умови конкуренції (продають лише ті, у кого є фінанси на масштабні рекламні кампанії).

Все це має досить поганий вплив на розвиток у нашому з вами інформаційному просторі платформ і окремих авторів, які могли б навчати інших, робили б це професійно і якісно. Але, як відомо, на будь-яку дію знайдеться протидія.

Такою стала поява в мережі інтернет-сайту “Складчина”. Це місце, де люди отримують знання, витрачаючи мінімум фінансів, часу і сил, користуються відгуками інших людей, мають можливість спілкуватись і оцінювати отримані інфопродукти.

Що таке “Складчина”?

“Складчина” – це клуб спільних покупок, який знайомий більшості людям, тільки складчини тут роблять на курси, відеоуроки, МК і інші матеріали. Детальніше про форум завжди можна дізнатись в спеціальній темі на форумі Складчина.

Люди приходять на “Складчину” в більшості випадків:

  • Коли мали негативний досвід покупки матеріалу у відомого автора, який не виправдав їхніх надій.
  • Коли у людини нема фінансових можливостей купувати дорогі курси і уроки, але є бажання навчатись.
  • Коли людина потрапляла до рук шахраїв, які обіцяли вислати курс після передплати, але не виконали своїх обіцянок.
  • Коли автор безуспішно шукає шляхи реалізації свого курсу, але не знаходить їх через відсутність достатньої аудиторії.

Всі ці проблеми вирішує проект Складчина. Люди, які приходять на сайт, долучаються до спільної закупки інфопродукту і отримують його по значно нижчій ціні, ніж у автора. Якщо матеріал виявився хорошим, завжди можна зайти на сайт автора і купити його заново, віддячивши таким чином.

На “Складчині” можна заробити

Адміністрація порталу не тільки дає людям можливість самостійно об’єднуватись для отримання знань, але і отримувати цінні призи! Так, наприклад, у період з 28.10.2019 по 14.12.2019 року на сайті Складчина проводиться конкурс з шестизначним призовим фондом, який буде розділений між 20 переможцями!

Для того щоб взяти участь і виграти, необхідно:

1. Отримувати знання.

2. Писати відгуки на курси, які були вивчені.

За результатами конкурсу найкращі автори отримають грошові призи! Переможці також будуть нагороджуватись безкоштовними складчинами. Є і гарантовані подарунки – при написанні 5 відгуків про курси, їх автор отримує будь-яку складчину у подарунок!

Це не перший конкурс з грошовими призами, який проводить адміністрація форуму. Беручи участь у ньому, можна не тільки дізнаватись нове, але і тренуватись в написанні текстів, формуванні своїх думок в письмовому вигляді і, звісно ж, виграти цінні призи!

“Складчина” – це місце, де для того, щоб навчатись, не треба створювати прогалини в бюджеті! Знання тут доступні всім!

Дата публікації: 03.12.2019 img Поділитися