щука

Коли хтось каже, що дуже вас любить, пам’ятайте, що є два види любові

Якщо хтось каже, що вас любить, дуже любить, пам'ятайте, що є два види любові. Цілком різні види. Обидва щирі. Обидва сильні. Просто любов різна. Одна принесе щастя. Інша – загубить вас.

Любов і щука

Є стара казка про любов і щуку. Одна щука вірила у кохання. Вона була дуже романтичною. І ось одного разу її впіймав рибалка, – така біда з нею трапилася. Але у щуки була надія: рибалка бурмотів, що зараз віднесе щуку пану і той купить рибу за добрі гроші! Пан любить щуку! Дуже любить!

І ось щуку, що задихалася, принесли до пана. Той дуже зрадів. Підтвердив, що щука йому подобається. Він дуже любить щуку! Щука думала, що вона врятована. Адже її люблять! Вголос говорять про це! Але пан її наказав засмажити на олії. Він дуже любив щуку. Але зовсім не так, як вона сподівалася.

Так і з людьми. Слова про любов абсолютно однакові, але для одного вони означають вірність, відданість, довіру та підтримку. А для іншого – можливість поласувати. Наїстися. Нагодувати себе. А потім можна нову смачну щуку зловити чи купити, це неважко.

У світі багато рибок, які вірять у кохання та в слова про кохання. Будують повітряні замки, сподіваються та чекають. Чекають на ці слова. А тільки потім розуміють, який сенс вкладають у слова “я люблю тебе” деякі люди…

Любов пана до щуки – це не кохання, не любов. Це добрий апетит, не більше. І одних слів мало; головне – реальні вчинки, реальне ставлення до вас. Хоча романтичні рибки ловляться саме на слова. Це гачок і приманка.

Радимо також прочитати: Іноді турбота і любов може бути насиллям

Авторка – Анна Кір’янова

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook