Здоров'я та краса Краса

Мультимаскінг – одночасне рішення різних проблем

Косметологи придумали новий тренд для дуже зайнятих жінок – мультимаскінг.

Дефіцит часу – це хвороба сучасної жінки, часу на себе завжди не вистачає. Натуральні маски для обличчя від Ів Роше не розтікаються по шкірі, тому косметологи придумали новий тренд для дуже зайнятих жінок – мультимаскінг.

Одне лице – багато масок

Більшість жінок мають різні проблеми в окремих зонах обличчя. Мультимаскінг допомагає не задавати шкірі зайвого клопоту та за короткий термін відновлює жіночу красу. Добра новина – мультимаскінг реально проводити самостійно вдома. Головне знайти у графіку 40-60 хвилин на себе.

Етап 1. Підготовка

Потрібно провести межі різних проблемних зон, косметологи це називають складанням індивідуальної мапи обличчя. Здійсніть повний демакіяж та ретельно вмийтеся. Зачекайте приблизно 20 хвилин, за цей час шкіра повністю висохне та проявить всі свої недоліки.

Візуально у дзеркалі видно висипання, чорні цятки, жирний блиск. Інше підкаже звичайна паперова серветка: щільно притисніть її до шкіри всього обличчя.

На що вказують сліди на серветці:

  • прозорі ділянки – шкіра жирна;
  • серветка в крапинку – комбінована шкіра;
  • папір сухий – шкіра теж суха.

Як правило, на лобі та носі в нас максимально жирна шкіра (так звана Т-зона), на щічках та підборідді – комбінована. Але це лише загальна статистика, кожна жінка неповторна та унікальна.

До підготовчого етапу також включається тестування косметичних засобів на маленьких ділянках шкіри – щоб запобігти алергічним реакціям у великому форматі.

Етап 2. Мультимаскінг

Уважно читаємо призначення та склад косметичних масок та розділяємо засоби окремо по зонам.

  • Для жирної шкіри потрібно обирати очищаючі засоби, які всмоктують зайвий шкіряний жир, звужують пори та підсушують шкіру. Найкраще для цього підходять різні глини, цинк, вугілля та саліцилова кислота.
  • Прибрати жирний блиск та чорні цятки допомагають маски з термо-ефектом, очищаючі, на основі плівки.
  • Комбінована шкіра потребує особливої уваги  є ризик або пересушити, або підвищити рівень жирності. Обираємо засоби зволожуючі та делікатні поживні. Корисні омолоджуючи маски та засоби із вітамінними комплексами.
  • Суха шкіра лікується поживними та зволожуючими масками на сонові цінних олій та гіалуронової кислоти.
  • Для ніжної шкіри під очами створені маски з ретинолом, який освіжає та розгладжує шкіру. Корисні патчі від набряків та втоми.

20-30 хвилин – і ви знову готові рятувати світ своєю красою.


Дата публікації: 21.10.2019 img Поділитися