жінка миє посуд Життєві історії Сім'я

Моя бабуся казала: “Не дозволяй своїм сковорідкам сяяти яскравіше за тебе!”

Життя коротке, насолоджуйтеся ним! Пам’ятайте, що цей день ніколи не повернеться! Не змарнуйте його на дрібні справи. 

Моя бабуся казала: “Не дозволяй своїм сковорідкам сяяти яскравіше за тебе! Не стався до прибирання будинку надто серйозно!”
Коли я стала дружиною, я витрачала мало не 24 години на добу на те, щоб усе блищало, якщо раптом хтось зайде до мене. Але потім я дізналася, що всі люди дуже зайняті, гуляють, веселяться, працюють і так, вони радіють життю!
А якщо раптом хтось все-таки зайде?
Я не зобов’язана нікому пояснювати свою домашню ситуацію. Людям не цікаво, чим ти займаєшся весь день, люди гуляють, веселяться і радіють життю…
Життя коротке, насолоджуйся! Витирайте пил – за потреби. Але встигайте намалювати картину або написати вірш, прогулятися або відвідати друга, приготувати те, що подобається, полити рослини… Дайте собі вільний час, щоб випити пива, поплавати на пляжі (або в басейні), піднятися в гори, грайтеся з дітьми, собаками, слухайте музику, читайте книги, самовдосконалюйтеся і насолоджуйтеся життям!
Пил – за потреби, але життя триває і за межами дому. Пам’ятайте, що цей день ніколи не повернеться! Не змарнуйте його на дрібні справи. За потреби – витріть пил. Але не забувайте, що ви постарієте – і багато речей, які ви можете зробити зараз, буде не так просто зробити в старості.
І коли ви підете – ми всі коли-небудь підемо – ви теж станете пилом! І ніхто не згадає, скільки часу ви витратили на прибирання. Зате згадає дружбу, радість і те, чому ви вчили…
Також радимо прочитати:
Дата публікації: 04.08.2022 img Поділитися