Город Садиба

Мотоблоки: їхня класифікація і функціонал

Нині мотоблок, оснащений бензиновим ДВС або дизелем, – дуже затребувана техніка для саду та городу. Її використовують для обробки ґрунту, посадки різних культур, збору врожаю та перевезення вантажів.

Купити мотоблок: ціни від виробника в магазині сг техніки Майстер Про

За потреби, купити мотоблок в Україні  можна в онлайн-магазині Майстер Про, що представляє продукцію провідних зарубіжних і вітчизняних брендів. Щоправда, великий асортимент техніки, який представлений в каталозі Master Pro, може викликати деякі труднощі при виборі агрегату.

Мотоблоки можуть відрізнятися типом використовуваного палива, потужністю двигуна і вагою. Ці показники визначають і можливості агрегатів, умовно розділяючи їх на:

  • Легкі. Вони оснащуються бензиновим ДВС, потужністю 3,5-6 кінських сил, і важать до 70 кілограмів. Купити мотоблок малого класу варто для земельних ділянок площею 20-30 соток. Зазвичай, він комплектується пасивною фрезою, яка встановлюється замість коліс. 
  • Середні. Така техніка оснащується бензиновими, потужністю 7-13 конячок, або дизельними двигунами, потужністю до 9 коней. Її вага може досягати 130 кілограмів. Можливості агрегатів дозволяють успішно працювати з великим набором навісного обладнання, включаючи плуги, окучники, косарки, сівалки, картоплесаджалки та прибиральники, культиватори. Моторні блоки цього рівня здатні обробляти ділянки зі складними ґрунтами, площею до 1 гектара.
  • Важкі. Ці мотоблоки в інтернет-магазині Майстер Про представлені дизелями, потужністю понад 9 кінських сил, з рідинним або повітряним охолодженням. Вага техніки може доходити до 300 кілограмів. Вона здатна працювати з найширшим спектром навісного обладнання, що робить її справді універсальною. Важкі агрегати призначені для роботи на полях до трьох гектарів.

Мотоблоки в інтернет-магазині Майстер Про представлені в широкому асортименті

Master Pro реалізує мотоблоки від виробника, що дозволяє запропонувати покупцеві цілком конкурентну ціну. На сайті master-pro.net.ua представлена ​​більш повна інформація про техніку і умови її придбання.

Дата публікації: 26.09.2018 img Поділитися