Духовність Сім'я

Молитва перед іконою «Неопалима Купина» за наших воїнів і міста, що під обстрілами

Ікона “Неопалима Купина” оберігала мою родину в роки воєн та голодомору. Хай у ці дні вона спасе нас усіх і від окупанта. Помолімося разом!

“Ікона Неопалима Купина оберігала мою родину в роки І світової війни, – розповідає Оксана Соловій, – а далі голодомору 32-33 років, ІІ Світової війни. Хай у ці дні вона спасе нас усіх і від окупанта…”
Образ захищає від пожеж та інших стихійних лих, викликаних полум’ям і блискавкою, від будь-яких загроз і небезпек, від лютих бід. Ікона вважається чудотворною і є однією з найбільш шанованих святинь в православ’ї, тому важливо мати її в домі.
Якщо маєте, запаліть Стрітенську свічку, станьте навколішки перед іконою Богоматері Неопалима Купина і помоліться за наших воїнів, за охоплені вогнем міста, за Україну…

Молитва перед іконою «Неопалима Купина»

О Пресвята і Преблагословенна Мати Госпо­да нашого Ісуса Христа! Припадаємо і покло­няємося Тобі перед святою і пречесною іконою Твоєю, якою Ти дивні і преславні чудеса яв­ляєш, від вогненного спалення і блискавично­го грому оселі наші спасаєш, хворих зціляєш і всі благі наміри наші добре виконуєш.
Смиренно молимо Тебе, всесильна роду нашого За­ступнице, сподоби і нас, немічних та грішних, Твоєї Материнської участі і допомоги. Спаси і збережи, Владичице, під покровом милості Твоєї Церкву Твою (обитель цю), всю країну нашу православну і всіх нас, що припадаємо до Тебе з вірою і любов’ю та сердечно просимо зі сльо­зами Твого заступництва.
Владичице Всемилостива, умилосердься над нами, бо обтяжені ми багатьма гріхами і не маємо відваги звернутись до Христа Господа і просити Його про помилування і прощення, але Тебе просимо Його ублагати, Матір Його по плоті. Ти ж, Всеблага, простягни до Нього богоприємні руки Твої і заступися за нас перед благістю Його, випрошуючи нам прощення провин наших, благочестивого і мирного життя, благої християнської кончини і доброї відповіді на Страшному суді Його.
Найбільше ж у час грізного відвідання Божого, коли заго­ряться вогнем домівки наші, чи блискавковим громом настрашені будемо, яви нам милостиве Твоє заступництво і могутню допомогу.
Щоб, спасенні всесильними Твоїми до Господа мо­литвами, тимчасового покарання Божого тут позбавились і вічне блаженство райське успадкували та зі всіма святими оспівували Пречесне і Величне Ім’я Пресвятої Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа, і Твоє велике до нас милосер­дя, навіки віків. Амінь.
Дата публікації: 04.03.2022 img Поділитися