Сім'я Стосунки

9 секретів про cеkc, які ніхто тобі не розповість

Сеks – це не завжди суцільно одна романтика.

1. Весь цей ceks по дружбі – це дуже зручна система соціальної взаємодії. Все не так, як показують по телевізору або кіно. Те, що ви з другом зважилися на cеks без зобов’язань, абсолютно не означає, що ви перетворитеся на пару. Іноді ceks – це просто cеks. І ні в що більше він не перетвориться, якщо ви того не хочете.

Абсолютно немає чого переживати через цю ситуацію. Якщо ви обидва згодні з тим, що стосунки будуть суто фізичними і ви обидва чесні з цього приводу, то вам нема про що турбуватися. Не дозволяй медіа диктувати тобі, що робити в ліжку: поки все відбувається з обопільної згоди, ніхто в тебе це не відбере.

2. Як би нелогічно це не звучало, це правда і тобі доведеться прийняти її. Cеks не завжди буде cекcуальним. Іноді під час ceksу тобі буде ніяково або навіть соромно. І це абсолютно нормально. Також, іноді в cеksi є місце таким емоціям, як смуток і гнів. Не все – суцільно одна романтика. Cеks – це дуже емоційний акт і в ньому можна випробувати далеко не одну емоцію. У кіно все легко, але в житті cеks далеко не завжди такий інтенсивний і добре виконаний. Все залежить від хімії, яка присутня між тобою і твоїм партнером.

3. Іноді емоції, пережиті через інтим, можуть бути такими інтенсивними, що будуть придушувати тебе і це абсолютно нормально. Часом тобі буде хотітися просто поплакати. Сльози будуть навертаються на очі, і ти не зможеш це пояснити. Все в порядку! Просто іноді cеks так діє на особливо чутливих людей. А ось чи буде це здаватися дивним твоєму партнеру – це вже інша історія.

4. Іноді у тебе може траплятися cеks із партнерами, які залишать негативні враження і це теж нормально. Найчастіше ти навіть не зможеш пояснити чому ти переживаєш такі негативні почуття. Просто знай, що так буде не з кожним парнером.

5. Тобі варто перестати думати, що під одягом ховається зовсім інша особистість. Найчастіше вони все ті ж, що і з одягом. Тебе просто чекає чергове розчарування, якщо ти чекаєш агресивності від пасивної людини, чи чуттєвості від агресивної.

6. Існують люди, які хочуть зайнятися з тобою cеksом, хоч ти про це навіть не думаєш. Так, це не завжди ті, з ким cеksом хочеш зайнятися ти. Або вони не такі сміливі в питаннях інтимної близькості. Може, тобі варто і самій робити іноді перші кроки.

7. Це нормально, якщо тобі захочеться зробити перерву у всіх цих cекcуальних експериментах. Ти ж не тварина. Але важливо не залишатися поза грою на занадто довгий час. Ти можеш втратити свій ритм і це може все зіпсувати. Можна відвикнути, а ти ж цього не хочеш?

8. Любов не завжди краща за cеks. Звичайно, деякі люди хочуть жити, присвячуючи себе комусь, зберігаючи комусь вірність. Але ти можеш бути не такою. І ті інші не повинні нав’язувати тобі свою філософію життя. Якщо ти – той тип особистості, який знаходить сенс життя в задоволеннях, то ніхто не повинен вчити тебе іншому. Ніхто не повинен забирати це у тебе. Якщо ти цинік по любові і маніяк по частині cеksу, то ти така ж повноцінна особистість, як і інші.

9. Може бути і так, що ти закохаєшся в того, з ким кохаєшся, і все одно не будеш хотіти з ним бути. Тому що, як би ти його не любила, ти все ще цінуєш свою особисту свободу занадто сильно. Пам’ятай, що cеks не прив’язує тебе до партнера автоматично.

Але все ж таки рекомендуємо лягати в ліжко з тим парнером, в якому ти впевнена на 100%. Набагато ж краще, коли з’єднуєшся з парнером і на емоційному рівні, і на душевному і фізичному. Правда ж?

Джерело

Дата публікації: 08.10.2021 img Поділитися