Здоров'я та краса Краса

Молодильні яблука. 15 рецептів домашньої косметики з яблук

Завдяки великій кількості активних речовин, кислот та антиоксидантів, яблука застосовують для омолодження усіх типів шкіри. Для приготування домашньої косметики використовують сік, м’якоть і шкірку яблук.

№ 1. Щоб швидко освіжити змарнілу шкіру, потрібно помасажувати обличчя і шию шматочком свіжого яблука. 

№ 2. Після вмивання корисно споліскувати шкіру будь-якого типу водою, у яку додано яблучний оцет (1 чайна ложка на 0,5 л води).

№ 3. Прекрасно тонізують змарнілу шкіру компреси з розведеного водою яблучного оцту (1 чайна ложка оцту на 1 л води).

№ 4. Яблуко обібрати, натерти на дрібній тертці, віджати сік. Добре змочену соком марлеву, полотняну серветку чи шар вати накласти на обличчя на 15-20 хвилин. Суху шкіру попередньо змазати жирним кремом. Після того як маску зняли, протерти обличчя спочатку вологим, а потім сухим ватяним тампоном. Рекомендується як для жирної, так і для сухої та нормальної шкіри.

№ 5. Натерти на дрібній тертці 1/2 яблука, у кашку додати 1 столову ложку меду, 1 жовток, 1 чайну ложку олії і стільки ж оцту й аскорбінової кислоти. Усе розтерти. Нанести на обличчя на 30 хвилин. Рекомендується для нормальної шкіри.

№ 6. Для нормальної шкіри обличчя корисна і така маска: яблуко обібрати, натерти на тертці, змішати з 1 чайною ложкою сметани, соняшникової олії та 1 чайною ложкою крохмалю. Нанести на обличчя і шию на 20 хвилин, змити теплою водою.

№ 7. Добре освіжає, вітамінізує і живить будь-яку шкіру маска з тертих яблук. На дрібній тертці потерти 1-2 яблука, кашку накласти на обличчя на 15- 20 хвилин. Суху шкіру попередньо змастити кремом чи олією. Маску змити прохолодною водою.

№ 8. До 1 столової ложки яблучного соку додати 1/2 жовтка, небагато борошна чи крохмалю. Маска корисна для сухої та нормальної шкіри.

№ 9. Якщо шкіра нормальна чи змарніла, кашку змішати з 1 столовою ложкою сиру, толокна, молока чи сметани; якщо суха – з кукурудзяною чи іншою олією, вершками, сметаною (теж по 1 столовій ложці). Нанести на 15-20 хвилин, змити теплою чи прохолодною водою.

№ 10. Розтерти 1 столову ложку масла з 1 жовтком, 1 чайною ложкою меду і 1 столовою ложкою яблучної кашки до однорідної суміші. Отриманий крем нанести на обличчя на 20-30 хвилин, надлишок зняти паперовою серветкою. Живить суху і нормальну шкіру обличчя.

№ 11. Змішати натерте на дрібній тертці яблуко з 1 чайною ложкою меду, 1 столовою ложкою подрібнених вівсяних пластівців. Суміш накласти на обличчя на 15-20 хвилин, змити теплою водою. Маска рекомендується для сухої, блідої і змарнілої шкіри.

№ 12. Якщо шкіра суха, подразнена корисно робити таку маску: 2 чайні ложки сиру змішати з 1 чайною ложкою яблучного соку, додати 1/2 жовтка і 1 чайну ложку камфорної олії, усе добре розмішати. Накласти на обличчя на 15-20 хвилин і змити спочатку теплою, потім холодною водою.

№ 13. До розтертого жовтка додати чайну ложку яблучного соку. Маску накласти на 15-20 хвилин. Змити спочатку теплою, потім холодною водою. Замість жовтка можна узяти вівсяне борошно чи розмелені пластівці, які змішують з 1 столовою ложкою соку до утворення кашки. Для сухої та нормальної шкіри.

№ 14. Для шкіри, що схильна червоніти при зміні температури, корисна маска з тертого яблука з додаванням невеликої кількості незбираного молока і яєчного жовтка.

№ 15. Маска з розтертого печеного чи вареного яблука з додаванням кількох крапель оливкової олії і 1 ложечки меду живить шкіру, робить її еластичною і сповільнює процес старіння.Дата публікації: 11.12.2018 img Поділитися